کد خبر: 33984 A

عضو كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

عضو كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اسلامی و به ویژه بین جوانان رمز شكست تمام توطئه و نقش های دشمنان نظام اسلامی است.

ایلنا - آران و بیدگل: عضو كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در جمع عزاداران اربعین سید الشهدا (ع) در آستان مقدس حضرت محمدهلال بن علی (ع)  اظهار داشت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اسلامی و به ویژه بین جوانان رمز شكست تمام توطئه و نقش های دشمنان نظام اسلامی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در آران و بیدگل «عباسعلی منصوری آرانی» با تاكید بر اینكه اربعین امام حسین(ع) تنها خاطره‌ نام سیدالشهدا (ع) نیست، بلكه توجه و بصیرت افزایی فرهنگ حسینی و دین نبوی است خاطر نشان كرد: پاسداشت اربعین حسینی در واقع پاسداشت همه آزاد مردانی‌ است كه در راستای توسعه و گسترش دین از هیچ تلاشی دریغ نكردند و بهترین سرمایه های خود را در راه اسلام و نگه داشتن سیره نبوی به كار بستند.

نماینده مردم شهرستان های كاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از حضور پرشور مردم در تجمع بزرگ هیئات مذهبی در حرم محمد هلال بن علی(ع) این شهرستان گفت: شور و عشق مردم این دیار به خاندان اهل بیت(ع) در طول تاریخ و عزاداری سنتی این منطقه همواره زبانزد خاص و عام است.

منصوری در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برگزاری رزمایش دفاعی ولایت 91 تصریح كرد: نیروهای مسلح با الگو قرار دادن روحیه تبعیت از ولایت فقیه، ایثار و شهادت طلبی موجب اقتدار نظام اسلامی در عرصه بین المللی شدند.

رییس سابق دانشگاه بین المللی دافوس تاكید كرد: در رزمایش ولایت 91 تاكتیك های نوین طراحی شده توسط جوانان متعهد و متخصص نیروی دریایی ارتش به نمایش در آمده است.

تیمسار منصوری افزود: اجرای این رزمایش نشان می دهد نظام اسلامی ایران در اوج اقتدار توانایی مقاومت و ایستادگی در برابر دشمن را دارد و از هیچ تهدیدی نمی هراسد.

عضو هیئت رئیسه فراكسیون كارگری مجلس شورای اسلامی  اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران با اتكا به نیروی دریایی قادر است از منافع و منابع كشور در دریاهای آزاد دفاع كند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر