کد خبر: 37058 A

معاون اداری مالی شهرداری کاشان:

مهم ترین استراتژی بودجه سال آینده شهرداری كاشان تکمیل پروژه های نیمه تمام دراین شهر است.

ایلنا - كاشان: معاون اداری مالی شهرداری کاشان گفت: مهم ترین استراتژی بودجه سال آینده  شهرداری كاشان تکمیل پروژه های نیمه تمام  دراین شهر است.

« مهدی مجدالاشرافی» در گفتگو با خبرنگا رایلنا در كاشان با اعلام این مطلب  گفت: احداث بلوار فاطمیه (میدانگاه آقا) حدفاصل خیابان امام خمینی (ره) و راه آهن از طریق تامین هزینه محل اوراق مشارکت از مهم ترین پروژه های سال 92 شهردارری است.

وی راهبرد های بودجه سال 92 را تملک و آزاد سازی و توسعه معابر، تملک و احداث پارکینگ سطح شهر و همچنین بهسازی معابر جدید اعلام کرد.

با اشاره به اینکه برای اداره بهتر و توسعه آتی شهر بدون مشاركت و همكاری شهروندان و كارشناسان امكان‌پذیر نیست گفت: تهیه و تدوین بودجه سالانه شهرداری مبتنی بر خواست و مطالبات مردم از اصلی‌ترین راههای تحقق اهداف توسعه شهری است.

وی گفت: بودجه سال 92 شهرداری در قالب کمیته های درآمد، عمران، خدمات شهری، شهرسازی، بودجه جاری و کمیته خارج از شهرستان با حضور 70 مدیر و کارشناس تدوین می شود.

وی افزود: با توجه به آغاز مراحل تهیه و تدوین بودجه سال 92 شهرداری، به منظور بودجه‌بندی مناسب و مبتنی بر نیازهای اصلی شهر و شهروندان اقدام به بسترسازی در راستای مشاركت و همكاری حداكثری مردم، اساتید، كارشناسان و صاحب‌نظران مسایل شهری در تدوین بودجه سال آینده نموده تا بتواند بودجه‌ای راهبردی، مفید و كاربردی در راستای نیازهای شهری تدوین نماید.

معاون اداری مالی شهرداری کاشان با اشاره به اینکه رویکرد بودجه سال جاری حل مسائل و مشکلات ترافیکی نقاط مختلف شهر است گفت: 70 درصد بودجه سال آینده عمرانی و 30 درصد آن متعلق به هزینه های جاری است.
مجدالاشرافی با اشاره به اینکه مبنای اصلی تدوین بودجه سال 92 شهرداری استفاده از نظرسنجی و نیازسنجی از شهروندان و کارشناسان است گفت: علیرغم مشارکت شهروندان در تدوین بودجه سال آینده،تهیه فرم های تدوین بودجه ای ویژه مدیران، صاحب نظران و  اساتید دانشگها از پیش نیاز های بودجه ای تدوین بودجه سال جاری می باشد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر