کد خبر: 37063 A

رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه كاشانه مهر كاشان از به بهره‌برداری رسیدن بزرگترین مركز معلولین جسمی خاورمیانه با زیربنای 8 هزار متر مربع و اعتباری بیش از 7 میلیارد تومان سال آینده در كاشان خبر داد.

ایلنا – كاشان: رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه كاشانه مهركاشان از به بهره برداری رسیدن بزرگترین مركز معلولین جسمی خاورمیانه با زیربنای 8 هزارمترمربع و اعتباری بیش از 7 میلیارد تومان سال آینده در كاشان خبرداد.

« سید علی ضیائی » در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایلنا در كاشان با اعلام این خبر با اشاره به اینكه هزینه ساخت این مركز جسمی معلولین بوسیله خیرین این شهرستان تامین شده و در شهرك ناجی آباد كاشان در حال ساخت است گفت: تاكنون برای ساخت این مركز بیش از 4 میلیارد تومان هزینه شده است.

رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه كاشانه مهر كاشان با بیان اینكه برای ساخت این مركز با بهره گیری از آخرین تكنولوژی مراكز معلولین دنیا اقدام به ساخت مركز آب درمانی، حمامهای مختلف، سویا، استخر، سن، حیاط و بخشهای مورد نیاز دیگر گردیده است گفت: امیدواریم بتوانیم این مركز را به لطف خداوند متعال و با كمك خیرین شهرستان دارالمومنین كاشان ظرف 16 ماه آینده به بهره برداری برسانیم تا در اختیار خانواده های دردمند، معلول و زجر كشیده این منطقه قرار گیرد.

شایان ذكر است با توجه به اینكه شهرستان كاشان با كمبود فضاهای آموزشی، كارگاهی و توان بخشی جهت معلولین جسمی مواجه بوده و بیش از 1500 معلول جسمی حركتی است، ساخت بزرگترین مركز معلولین جسمی خاورمیانه در منطقه ناجی آباد كاشان  با كمك خیرین این شهرستان خواهد توانست بخش مهمی از نیازمندیهای معلولین جسمی این شهرستان را در آینده تامین نماید و موجب كاهش آسیب های اجتماعی شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر