کد خبر: 40075 A

اولین سالن ورزشی اختصاصی بانوان فرهنگی کاشان با حضور جمعی از مسئولین شهرستان كاشان با اعتباری بالغ بر 4 میایارد و 500 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

ایلنا- كاشان: اولین سالن ورزشی اختصاصی بانوان فرهنگی کاشان صبح سه شنبه سوم بهمن ماه با حضور جمعی از مسئولین شهرستان كاشان با اعتباری  بالغ بر 4 میایارد و  500 میلیون ریال  به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگارایلنا در كاشان اولین سالن ورزشی اختصاصی بانوان فرهنگی  شهرستان  كاشان  همراه با امکانات جانبی در ابعاد 36 در 22 به مساحت یکهزار متر مربع احداث شده است.

حسین حنطه ای مدیر آموزش وپرورش كاشان درحاشیه بهره برداری از این سالن ورزشی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در كاشان  گفت: این مجموعه در فضایی به مساحت یک هزار متر مربع و با صرف 4 میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات دولتی و درآمدهای اختصاصی و کمک‌های مردمی بنا شده است.

به گفته وی، تا پایان سال تحصیلی جاری، با ساخت 12 سالن ورزشی حدود 10 هزار متر مربع فضای ورزشی در اختیار دانش آموزان این شهرستان قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: با هدف هر مدرسه یک سالن ورزشی، در تمام مدارسی که به صورت مجتمع در شهرستان کاشان احداث می‌شود احداث یک سالن ورزشی نیز پیش‌بینی شده است.

وی با تجلیل از مشارکت خیرین مدرسه ساز کاشان گفت: تامین فضای فیزیکی، یکی از ضرورتهای نظام آموزشی است و اهمیت احداث سالن ورزشی در مدارس این شهرستان کمتر از مدرسه‌سازی نیست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر