کد خبر: 40651 A

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل خبر داد:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل گفت: شرکت تولید کود شیمیایی تقلبی (ب. پ) در حوالی جاده ابوزیدآباد به وسیله ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل کشف و ضبط شد.

ایلنا - آران و بیدگل: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل گفت: شرکت تولید کود شیمیایی تقلبی (ب. پ) در حوالی جاده ابوزیدآباد به وسیله ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل کشف و ضبط گردید.

به گزارش  خبرنگارایلنا در آران وبیدگبل سرهنگ پاسدار كسایی زادگان  در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این خبر  گفت:در این عملیات ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل طی بازرسی که با هماهنگی مراجع زیربط قضایی از کارگاه کود شیمیایی (ب. پ) بعمل آورد مقدار قابل توجهی کودهای شیمیایی تقلبی کشف و ضبط کرد.

به اطلاع می رساند این شرکت کودهای تقلبی را با مهر جعلی به استانهای شمالی،خوزستان، و سمنان با مهر جعلی ارسال نموده است. لازم به یاداوری است در هر کیسه کود شمیایی فقط مقدار کمی کود و مابقی خاک و گچ ساختمانی می باشد. در این رابطه 8 نفر اتباع بیگانه غیر قانونی و نیز 2 نفر از صاحبان این شرکت دستگیر و اموال مکشوفه توقیف گردید. مراتب از طریق دستگاه ذیصلاح در حال پیگیری می باشد.

.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر