کد خبر: 40659 A

مدیر آموزش و پرورش کاشان از برگزاری همایش یک روزه بررسی سند تحول بنیادین نظام آموزشی با حضور وزیر آموزش و پرورش در هفته آینده خبر داد.

ایلنا - كاشان: مدیر آموزش و پرورش کاشان از برگزاری همایش یک روزه بررسی سند تحول بنیادین نظام آموزشی با حضور وزیر آموزش و پرورش درهفته آینده خبر داد.

"حسین حنطه ای" در گفتگوبا خبرنگارایلنا در كاشان با اعلام این خبر افزود: حاصل اجرای نظام تحول بنیادین در آموزش وپرورش، رشد و پرورش شهروندانی است که برخوردار از ویژگیهای خردگرا، اندیشمند، همنوع دوست، مومن، مردمدار، فداکار و... باشند.

به گفته وی، 290 اقدام ملی برای زیرساختهای اجرای سند نظام تحول بنیادین در آموزش وپرورش صورت گرفته و نیازمند آسیب شناسی و بررسی نقاط قوت و ضعف است.

وی اظهار داشت: با توجه به تعالیم آسمانی، تمامی امور به تربیت بر می گردد، بنابراین اگر تربیت صحیح باشد، همه امور در مجرای صحیح خود پیش خواهدرفت و باید تدبیرهایی انجام شود که نگاه به آموزش وپرورش تغییر کند.
حنطه ای افزود: با اجرای سند تحول بنیادین نظام آموزشی، نظام تعلیم و تربیت باید به سمتی حرکت کند که برای تمامی نیازهای جامعه انسان هایی پرورش یابند که دین مدار، متعهد و مسوول باشند.

همایش سند تحول بنیادین نظام آموزشی روز یک شنبه هفته آینده، در سالن علامه فیض دانشگاه کاشان برگزار خواهد شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر