کد خبر: 42804 A

فنی و حرفه ای استان اصفهان برگزار کرد:

بیش از 4000 نفر در آخرین آزمون ادواری همسان كشوری سال 1391 اداره كل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان حضور یافتند.

اصفهان-ایلنا:در اداره كل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان طی روز جمعه سیزدهم بهمن ماه چهارمین و آخرین آزمون ادواری همسان كشوری سال جاری، برای تعداد 4050 نفر خواهر و برادر در سطح استان در رشته های مختلف خدماتی، فنی، رایانه، هنری، گردشگری و.... برگزار شد.

مسعود دانشمند رئیس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت با اشاره به اینكه آزمون های ادواری همسان طی چهار مرحله بصورت سه ماه یكبار در طول سال انجام گردیده افزود: در این مرحله تعداد 4050 نفر خواهر و نفربرادر در سطح استان و تعداد 2257 نفر در شهرستان اصفهان در 17 حوزه از جمله شهرهای اصفهان، مباركه، شهرضا، نایین، كاشان، نجف آباد، شاهین شهر و... شركت كردند.

وی اظهار داشت: این آزمون روز جمعه سیزدهم بهمن ماه سال جاری از ساعت هشت صبح تا سه بعدازظهر طی چهار نوبت در 442 حوزه-حرفه و 89 حرفه كه تعداد 39 حرفه بصورت همسان كشوری و مابقی بصورت همسان استانی برگزار شده است.

وی با اشاره به اعلام نتیجه این آزمون بیست و یكم بهمن ماه جاری از طریق سایت http://advari.irantvto.ir میباشد بیان داشت: قبول شدگان باید از بیست و سوم تا بیست و هشتم بهمن ماه سال جاری با در دست داشتن مدارك اعلام شده در دفترچه های ثبت نام به مراكز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان خود مراجعه و تكمیل پرونده کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر