کد خبر: 43147 A

طی یك هفته گذشته انجام شد:

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از توقیف 550 دستگاه وسیله نقلیه متخلف در راستای تشدید طرح ارتقا امنیت اجتماعی طی یك هفته گذشته در این شهرستان خبر

ایلنا-اصفهان:فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از توقیف 550 دستگاه وسیله نقلیه متخلف در راستای تشدید طرح ارتقا امنیت اجتماعی طی یك هفته گذشته در این شهرستان خبر داد و گفت:هدف پلیس در اجرای این طرح كاهش تلفات جانی در حوادث رانندگی است.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "حسن یاردوستی" فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با اعلام این خبر گفت: طی یك هفته گذشته پلیس اصفهان در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و كاهش تصادفات جانی طرح برخورد با رانندگان و راكبین وسایط نقلیه حادثه ساز را در دستور كار خود قرار داد.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان افزود: در این طرح اكیپ های عملیاتی پلیس شهرستان مركز استان با بهره گیری از كلیه توان و امكانات خود تعداد 318 دستگاه موتورسیكلت و 232 دستگاه خودرو متخلف را متوقف و به پاركینگ منتقل دادند.

سرهنگ یاردوستی علت اصلی توقیف این وسایل را حركات نمایشی،آلودگی صوتی، تخلفات حادثه ساز رانندگان و راكبین موتورسوار اعلام كرد و بیان داشت: طرح برخورد با رانندگان وسایل نقلیه حادثه ساز به منظور كاهش تصادفات جانی و مالی همچنان در دستور كار پلیس این شهرستان قرار دارد.

وی در پایان با تاكید بر اجرای مستمر این طرح در سطح شهرستان یادآورشد: امیدواریم با همكاری خوب مردم ضمن نهادینه شدن فرهنگ درست رانندگی در سطح كلانشهر اصفهان،شاهد كاهش تلفات جانی و خسارات مالی در حوادث رانندگی باشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر