کد خبر: 45823 A

فرمانده انتظامی نجف آباد خبر داد:

فرمانده انتظامی نجف آباد از شناسایی و دستگیری 2 سارق حرفه ای در این شهرستان خبر داد و گفت: مقدار 2 تن خاموت توسط این 2 متهم به سرقت رفته بود.

 فرمانده انتظامی نجف آباد از شناسایی و دستگیری 2 سارق حرفه ای در این شهرستان خبر داد و گفت: مقدار 2 تن خاموت توسط این 2 متهم به سرقت رفته بود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا: سرهنگ محمد پرتوی فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد اصفهان با اعلام این خبراظهار داشت: در پی شکایت مدیر یکی از شرکتهای صنعتی مبنی بر سرقت مقدایر قابل توجه ای خاموت از کارگاه وی، موضوع سریعا ً در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت. وی افزود بلافاصله با تشکیل پروند و اخذ اظهارات شاکی موضوع تحت برسی قرار گرفت و ماموران اکیپی ویژه را بصورت محسوس و نامحسوس به سطح شهر اعزام و تحقیقات خود را جهت شناسایی متهم یا متهمان مورد نظر آغاز کرده اند.

این مقام مسئول تصریح کرد: از آنجائیکه مدت زیادی از سرقت این کارگاه نگذشته بود ماموران با گشت زنی های مستمر و کنترول مبادی خروجی شهر بالاخره موفق شدند وانت بار حامل خاموت های سرقتی را با یک نفر سرنشین شناسایی کنند.

سرهنگ پرتوی خاطرنشان کرد: متهمان به محض مشاهده ماموران قصد فرار از خروجی این شهرستان را داشتند که با تعقیب و گریز و درعملیاتی ضربتی خودرو آنان را متوقف و هر دو نفر دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی نجف آباد اصفهان تصریح: دربازجویی های بعمل آمده متهمان به نامهای (مجتبی – ن) و (رسول – ک)به بزه انتسابی اعتراف و گفتند در نبود مسئول کارگاه از فرصت استفاده کرده و 2 تن خاموت از کارگاه وی به سرقت بردیم.

این مقام انتظامی در پایان با بیان اینکه اموال مسروقه به مالباخته بازگردانده شد، خاطرنشان کرد: متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر