کد خبر: 46050 A

در راهپیمایی 22 بهمن/

حضور، اتحاد و انسجام مردم عزیز این واقعیت را اثبات كرد كه تهدیدات خارجی، توطئه ها و تحریم های نظام سلطه هرگز نخواهد توانست در دلدادگی مردم به آرمان های اصیل انقلاب اسلامی رخنه ای ایجاد كند.

 به دنبال حضور بی نظیر و حماسی مردم استان در راهپیمایی 22 بهمن، اصغر عربیان استاندار البرز از مردم شریف و فهیم این استان قدردانی كرد.

به گزارش ایلنا در کرج وی در گفتگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: حضور، اتحاد و انسجام مردم عزیز این واقعیت را اثبات كرد كه تهدیدات خارجی، توطئه ها و تحریم های نظام سلطه هرگز نخواهد توانست در دلدادگی مردم به آرمان های اصیل انقلاب اسلامی رخنه ای ایجاد كند.

عربیان گفت: حضور گسترده اقشار مختلف مردم در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیانگر عشق و علاقه به انقلاب اسلامی و تجدید میثاق دوباره با امام راحل (ه) و رهبر فرزانه انقلاب و نشانه بصیرت و هوشیاری مردم شریف و همیشه در صحنه است.

وی گفت: بی شك حضور گسترده مردم برگ زرین دیگری بر افتخارات این استان سرافراز و شهید پرور افزود.

استاندار البرزدر پایان گفت: اکنون به پاس این حضور و شعور از همه اقشار مختلف مردم در مركز استان، شهرستان ها، بخش ها و روستاها قدردانی و تشكر كرده و از خداوند منان برای این مردم انقلابی و همیشه در صحنه، پیروزی و سعادت دنیا و آخرت مسالت می کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر