کد خبر: 47024 A

معاون عمرانی شهرداری کاشان خبر داد:

اجرای طرح تعریض و ساماندهی ورودی بلوار جاده ابوزید آباد به طول 660 متر مربع آغاز شده است.

ایلنا - کاشان: معاون عمرانی شهرداری کاشان گفت: اجرای طرح تعریض و ساماندهی ورودی بلوار جاده ابوزید آباد به طول 660 متر مربع آغاز شده است.

« بهروز گرانمایه » در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان با اعلام این خبر گفت: در راستای اهداف شهرداری ساماندهی و بهسازی ورودیهای شهر پس از اتمام بلوار شهدا، ورودی شهر ابوزید آباد هم در دستور کارشهرداری قرار گرفت که با توجه به پیگیری های شهرداری و شورای اسلامی شهر ابوزید آباد و همچنین نظر مساعد شهرداری کاشان اجرای این طرح هم اکنون در حال انجام است.

وی زمان آغاز اجرای این طرح را از ماه گذشته عنوان کرد و گفت: عملیات آزاد سازی املاک این مسیر به میزان 2500 متر مربع و عملیات آسفالت، جدول گذاری، پیاده روسازی، فضای سبز، دیوار چینی، تاسیسات و زیباسازی این مسیر در دستور کار قرار گرفته است.

وی گفت: با توجه به منتهی شدن این مسیر به جاده ترانزیت شمال و جنوب کشور و شهر ابوزید آباد و همچنین منطقه کویرات که از اهمیت ویزه ای برخوردار است گفت: تعریض و ساماندهی این مسیر و بهبود عبور و مرور نقش اساسی در کاهش تصادفات خواهد داشت.

معاون عمرانی شهرداری در پایان هزینه اجرای این طرح را بالغ بر هفت میلیارد و 310 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: پیش بینی می شود در صورت تامین بودجه این طرح تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر