کد خبر: 47028 A

مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان از اجرای نمایش شاد و موزیکال "قلی، هپی و جادوگر" به کارگردانی محسن بلوری کاشانی خبر داد.

ایلنا - کاشان: مدیرعامل  سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان  از اجرای نمایش شاد و موزیکال "قلی، هپی و جادوگر" به کارگردانی محسن بلوری کاشانی خبر داد.

« مهدی نادعلی » در گفتگو با خبرنگارایلنا در کاشان با اعلام این مطلب گفت: فرهنگسرای مهر که همواره آثاری را در حوزه تئاتر کودک و نوجوان روی صحنه می­برد از 21 بهمن ماه میزبان خانواده­ها در نمایش شاد و موزیکال قلی، هپی و جادوگر است.

به گفته وی، در این نمایش که بر اساس طرحی از محسن ایمانخانی و به منظور انتقال مفاهیم آموزشی اجرا می­شود هنرمندانی چون وحید­رضا صادق پور، مرتضی جعفرکاشانی، محمد عباس­زاده و مهسا آبیاتی ایفای نقش دارند.

وی یادآور شد: نمایش شاد و موزیکال قلی، هپی و جادوگر پیام­هایی را با محور تربیتی و در موضوعات رعایت بهداشت و احترام به پدر و مادر به کودکان آموزش می­دهد و علاوه بر ایجاد شعف و نشاط روحی در میان آن­ها باعث می­شود که پیام­های اخلاقی نمایش تأثیری عمیق در آن­ها برجای بگذارد.

اجرای این نمایش که همزمان با دهه مبارک فجر آغاز شده است تا پایان بهمن ماه همه روزه ساعت 18:30 در فرهنگسرای مهر ادامه دارد و خانواده­ها می­ توانند به تماشای این نمایش بنشینند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر