کد خبر: 47031 A

مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان گفت: هشتمین ایستگاه "شهروند کوچولو" در فرهنگسرای معراج برگزار شد.

ایلنا - کاشان: مدیرعامل سازمان  رفاهی تفریحی شهرداری کاشان گفت: هشتمین ایستگاه "شهروند کوچولو" در فرهنگسرای معراج برگزار شد.
مهدی نادعلی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان با اعلام این خبر  اظهارداشت: هشتمین دوره ایستگاه "شهروند کوچولو" با موضوع
انقلاب اسلامی به منظور آشنائی دانش آموزان با موضوع انقلاب و دستاوردهای انقلاب در فرهنگسرای معراج سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان برگزار شد.
وی، ضمن اشاره به آشنائی دانش آموزان با موضوعات انقلابی تاکید کرد: معلمان مدارس باید دانش آموزان را بیشتر از همیشه با انقلاب و شهداء آشنا کنند.
به گفته وی، در این ایستگاه که با حضور یکصد و 40 دانش آموز مقطع دبستانی برگزار شد، دانش آموزان شاهد برنامه های متنوعی از انقلاب و دستاوردهای آن بودند.
مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، با اجرای مسابقه حضوری و سوالاتی مرتبط با نامگذاری خیایان ها و پارک های شهرستان با نام شهداء تست هوشی دانش آموزان را محک زد.
گفتنی است: اجرای نمایش با موضوع انقلاب و شعارهای انقلابی، برگزاری مسابقه، اجرای سرود و شعر انقلابی، شعبده بازی، پذیرائی و اهداء جوائز از جمله برنامه های ایستگاه "شهروند کوچولو وانقلاب اسلامی" در فرهنگسرای معراج سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان بود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر