کد خبر: 49348 A

شمعانیان اعلام کرد:

پیش فروش حضوری بلیت های نوروزی اتوبوس از تاریخ 91/12/1 آغاز و مسافران محترم با مراجعه به دفاتر فروش شرکت های حمل و نقل مسافر در استان می توانند نسبت به تهیه بلیت خود اقدام کنند.

اصفهان-ایلنا: پیش فروش حضوری بلیت‌های نوروزی اتوبوس از تاریخ 91/12/1 آغاز و مسافران محترم با مراجعه به دفا‌تر فروش شرکت‌های حمل و نقل مسافر در استان می‌توانند نسبت به تهیه بلیت خود اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ شمعانیان رئیس معاونت حمل ونقل ستاد دائمی تسهیلات سفرهای استان اصفهان و مدیر کل حمل ونقل و پایانه‌ها با اعلام این خبر افزود: با هماهنگی به عمل آمده با تشکل‌های صنفی حمل و نقل مسافربری استان و آمادگی کامل بیش از ۱۴۰ شرکت حمل و نقل مسافر بری پیش فروش حضوری بلیت‌های نوروزی اتوبوس از تاریخ 91/12/1 آغاز شده است.

وی همچنین گفت: بیش از ۲۰۰۰ دستگاه از بهترین انواع اتوبوس‌های ویژه VIP و عادی با سرویس دهی مناسب و رانندگان حرفه‌ای در ۲۴ پایانه مسافر بری استان و دفا‌تر اختصاصی شرکت‌ها ی حمل و نقل مسافربری و دفا‌تر فروش سطح شهر آماده خدمت رسانی به مسافران عزیز است و مسافران محترم در صورت داشتن هر گونه پیشنهادی موارد را با شماره تلفن ۷۷۵۴۲۴۹ یا با مراجعه به دفا‌تر نمایندگی اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های مستقردر پایانه‌های مسافر بری اعلام تا سریعا رسیدگی لازم انجام شود.

وی در پایان با اشاره به حقوق مسافران در سفر‌های برون شهری ناوگان حمل و نقل جاده‌ای از مسافرانی که قصد سفر با ناوگان حمل و نقل جاده‌ای دارند خواست تا حتما برای انجام سفر از دفا‌تر شرکت‌های مسافر بری بلیت تهیه کنند و به هیچ وجه ممکن در خارج از پایانه و بدون تهیه بلیت اقدام به انجام سفر ننمایند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر