کد خبر: 49366 A

افتتاح نمایشگاه خیریه؛

انجمن دوستداران ادبیات کودک و نوجوان اصفهان اقدام به برگزاری نمایشگاه یک کتاب،یک اثر، یک هدیه برای توسعه کارهای فرهنگی درمنطقه حصه کرده است.

اصفهان – ایلنا:انجمن دوستداران ادبیات کودک و نوجوان اصفهان اقدام به برگزاری نمایشگاه یک کتاب،یک اثر، یک هدیه برای توسعه کارهای فرهنگی درمنطقه حصه کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا،در این نمایشگاه آثار نقاشی جمعی از هنرمندان جوان به قیمتی مناسب برای فروش عرضه می شود و در آمد حاصل برای کارهای فرهنگی در منطقه حصه واقع در اتوبان فرودگاه صرف خواهد شد.

انجمن دوستداران ادبیات کودک و نوجوان با سابقه ای ده ساله در امر ترویج کتابخوانی برای کودکان ونوجوانان به مدت دوسال است که با کمک پایگاه بهزیستی حصه جنوبی مشغول برپایی کلاس های رفتار با کودک و کتابخوانی مادران و کودکان می باشد.

این انجمن برای ادامه فعالیت های فرهنگی با توجه به گستره وسیع بحران های اجتماعی این منطقه از جمله فقر،کمبود درآمد،اعتیاد،قاچاق مواد مخدر و کم رنگ بودن آموزشهای فرهنگی و اجتماعی نیاز به همیاری و همکاری انسان هایی دارد که تنها به نظاره و گذر از کنار این بحران ها بسنده نمی نمایند.

مراسم افتتاحیه این نمایشگاه روز جمعه چهارم اسفندماه ساعت شانزده الی بیست در نگارخانه اتاق آبی واقع در مشتاق اول،انتهای کوچه روشن، مادی نیاصرم، پلاک 31 برگزار می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر