کد خبر: 53546 A

طی 11 ماهه امسال صورت گرفت/

مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، ازاجرای بیش از یک هزار برنامه فرهنگی، گردشگری، هنری، اجتماعی، ورزشی و آموزشی توسط این سازمان خبر داد.

ایلنا - کاشان: مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، ازاجرای بیش از یک هزار برنامه فرهنگی، گردشگری، هنری، اجتماعی، ورزشی و آموزشی توسط این سازمان خبر داد.

« مهدی نادعلی» در گفتگو با خبرنگارایلنا در کاشان با اعلام این خبر، هدف از اجرای این برنامه­های آموزشی را فرهنگ­سازی خانواده­ها جهت حضور فرزندان خود به محیط­هایی کاملاً سالم، ایجاد روحیه­ای شاد و با نشاط و فراهم ساختن بستری مناسب برای فعالیت در اجتماع برشمرد.

وی، برگزاری جشنواره­ی ریحانه النبی، جشنواره سراسری تئاتر مهر، دوسالانه نقاشی کودک، اولین برنامه شهروند کوچولو با موضوعات آموزش شهروندی، سلسله همایش­ها وکارگاه­های اجتماعی، بانوی آفتاب، برگ سبز با موضوع بازیافت، سوگواره­ی هنر در ساحت عاشورا، جشن بزرگ پایداری، جشنواره­ی کودک و نوجوان، رمضان و کلاس­های آموزشی- هنری در فرهنگسراهای سازمان بیش از یک­صد رشته را از برنامه­های شاخص فرهنگی، هنری این سازمان برشمرد.

به گفته وی، برگزاری مسابقات آشپزی و سفره آرائی، برنامه­های فرهنگی در خانه­های فرهنگ سلامت، سلسله نشست­های راه روشن، اجرای جنگ و جشن­های شبانه در پارک­های عمومی شهر، نمایش عمومی تئاتر، جشنواره بزرگ کودک در باغ پرندگان، همکاری در برگزاری کلیه­ی یادواره­های شهداء و مناسبتی و ملی مذهبی شهرستان، کوهگشت­ها و دشت گشتهای خانوادگی، ایستگاه­های ورزشی صبحگاهی و شامگاهی از دیگر برنامه­های شاخص این سازمان است.

این مقام مسئول افزود: برگزاری مسابقات دوچرخه­سواری دررده­های سنی از کودکان تا بزرگسالان، شنا، فوتبال، اعزام تیم دوچرخه­سواری مشهد­اردهال تا مشهدالرضا (ع)،کسب افتخارات تیم­های ورزشی سازمان خصوصاً تیم فوتبال بزرگسالان در لیگ آسیا ویژن استان اصفهان، نونهالان، نوجوانان و جوانان شهرستان در استان و عضویت تیم فوتبال در تیم­های ملی و باشگاه­های مطرح کشور از جمله برنامه­های شاخص ورزشی سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر