کد خبر: 54112 A

فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

كشف نزدیك به نیم تن انواع مواد مخدر در عملیات انتظامی یك هفته گذشته در اصفهان ودسگیری 10 قاچاقچی و سوداگر مرگ.

اصفهان - ایلنا: سردار"عبدالرضا آقاخانی" فرمانده انتظامی استان اصفهان با اعلام این خبر اظهار داشت:در راستای طرح تشدید برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر سنتی و صنعتی،ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در یك هفته گذشته پنج عملیات ضربتی را در نقاط مختلف این استان به مرحله اجرا گذاشتند.

به گزارش ایلنا، رئیس پلیس اصفهان افزود: ماموران عملیات ویژه در این مدت موفق به ردگیری و انهدام 5 محموله قاچاق مواد مخدر در اصفهان شده كه مجموعا مقدار 483 كیلوگرم مخدر سنتی از نوع تریاك و 7 كیلو و 350 گرم مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه كشف و ضبط كردند.

"آقاخانی " با اشاره به اینكه در مجموع عملیات ها 10 سوداگر مرگ كه یكی از آنان زن بود دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد، تصریح كرد: قاچاقچیان دستگیر شده از ترفندها و شگرد های بسیار پیچیده ای برای حمل و انتقال مواد استفاده می كردند كه ضمن ناكامی توسط ماموران انتظامی غافلگیر و دستگیرشدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطر نشان كرد: مواد مخدر یكی از شیوه های حملات جنگ نرم است كه دشمنان ایران اسلامی قصد دارند با ورود آن به كشور،جامعه انسانی را تخریب و از پیشرفت كشور ممانعت كنند.در این راستا پلیس با قاطعیت تمام با آْنان مبارزه و نقشه های شوم آنان را نقش برآب می كند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر