کد خبر: 54290 A

كارشناسان دفتر پیشگیری از اعتیاد اداره كل بهزیستی استان اصفهان اقدام به برگزاری جلسه ای با عنوان پیشگیری از اعتیاد اجتماع محور در محیط های کاری، ویژه كارشناسان ادارت و دستگاههای استان نمود.

ایلنا- اصفهان:كارشناسان دفتر پیشگیری از اعتیاد اداره كل بهزیستی استان اصفهان اقدام به برگزاری جلسه ای با عنوان پیشگیری از اعتیاد اجتماع محور در محیط های کاری، ویژه كارشناسان ادارت و دستگاههای استان کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،علی اكبر ابراهیمی، كارشناس مسئول پیشگیری ازاعتیاد اداره كل بهزیستی استان اصفهان در جمع كارشناسان ادارات و دستگاههای مختلف استان هدف ار برگزاری این جلسه را تشكیل پایگاه های پیشگیری از اعتیاد اجتماع محور در ادارات استان برشمرد و گفت: ضرورت دارد با پرهیز از هرگونه انكار و پنهان كردن، نفی و ناچیز تلقی كردن مصرف اعتیاد در محیط‌های كار، با همدلی و توسعه فعالیت‌های همه‌جانبه برای پیشگیری از این پدیده شوم، گام‌های اساسی برای مصون‌سازی كاركنان برداریم.

وی افزود: یكی از روش های مهم پیشگیری از اعتیاد، آگاه بودن مردم از خطرات و مضرات مصرف مواد است اگر هر فرد از تاثیر مواد مخدر بر سلامت جسمی و روانی و كاركرد شغلی و اجتماعی خود و خانواده اش مطلع بوده و آن را باور داشته باشد كمتر ممكن است به این كار دست بزند.

گفتنی است در این جلسه پیرامون پیشگیری از اعتیاد و تیم های اجتماع محور در محیط كار و عوامل شغلی موثردر استفاده از مواد مخدردر محیط كار بحث و گفتگو شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر