کد خبر: 54327 A

همزمان با آغاز هفته درختکاری/

در اولین روز از آغاز هفته درختکاری نونهالان کاشانی با همراهی مدیران کاشانی نهال خود را در فرهنگسرای معراج این سازمان کاشتند

ایلنا - کاشان: مدیر عامل  سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان گفت: در اولین روز از آغاز هفته درختکاری نونهالان کاشانی با همراهی مدیران کاشانی نهال خود را در فرهنگسرای معراج این سازمان کاشتند.

« مهدی نادعلی» در گفتگو با خبرنگارایلنا در کاشان با اعلام این خبر  اظهار داشت: بیش از 60 نفر از پرسنل، مدیران و مسئولین سازمان، فرهنگسراها و خانه­های فرهنگ کاشان و حضور 200 نونهال کاشانی از پیش دبستانی و مدرسه ملاصدرا؛ با کاشت نهال­های کوچک در فرهنگسرای معراج حضور خود را در فرهنگ صحیح توزیع و کاشت درخت در جامعه نشان دادند.

وی گفت: کاشت درخت در شهر به خصوص محیط­هایی که با اجرای برنامه­هایی که برای خانواده­ها و کودکانشان فرصتی آموزشی، فرهنگی و هنری در پیش دارد، ضروری است.

به گفته وی، کاشت نهال در ایجاد فرهنگ درختکاری و آموزش به خانواده ها و فرزندانشان حتی در گوشه­ای از حیاط منزل از اهداف اجرای چنین برنامه هایی آموزشی سازمان تفریحی شهرداری کاشان است.

وی اجرای ویژه برنامه­­ای شاد با نمایش­های آموزنده و برنامه­های مفرح و مسابقه، اهداء گلدان گل به کودکان را از ویژه برنامه­های جنبی این برنامه دانست.

گفتنی است: آغاز هفته­ی درختکاری از 15 تا 21 اسفند ماه با شعار "حفاظت از منابع طبیعی و آبخیزداری" عنوان شده است

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر