کد خبر: 54363 A

استاندار اصفهان:

با اعمال مدیریت صحیح در آب زاینده رود می توان آب شرب استانهای اصفهان،یزد وجهار محال وبختیاری را تامین نمود.

 اصفهان- ایلنا:دكتر علیرضا ذاكر اصفهانی با اشاره به مشكلات كشاورزان شرق اصفهان گفت: حق آبه كشاورزان شرق اصفهان را به رسمیت می شناسیم و توجه ویژه ای به حقوق كشاورزان این منطقه داریم.

استاندار اصفهان با تاكید بر حل مشكل كشاورزان گفت: زندگی كشاورزان شرق اصفهان به آب وابسته است و درصدد حل هرچه سریع تر مشكلات كشاورزان این منطقه هستیم.

وی با بیان اینكه عده ای از افراد سودجو و در راس آن رسانه های بیگانه سعی بر سیاسی جلوه دادن مشكلات كشاورزان شرق اصفهان هستند، خاطر نشان كرد: در حال حاضر اوضاع در شرق اصفهان كاملا آرام می باشد.

استاندار اصفهان به جلسات متعدد مسئولان استان با وزیران كشور و مقامات دولتی ازجمله با معاون اول رئیس جمهور اشاره كرد و اظهار داشت: تلاش مدیران استان برای اجرای كامل توافق های صورت گرفته با كشاورزان است.

ذاكر اصفهانی با تاكید بر لزوم مدیریت یكپارچه منابع آبی حوضه زاینده رود، گفت: با اعمال مدیریت صحیح در آب زاینده رود می توان آب شرب استان های اصفهان، یزد و چهارمحال بختیاری و همچنین آب بخش كشاورزی را تامین كرد.

ذاكر اصفهانی به مصوبه شورای تامین استان اشاره كرد و گفت: طبق این مصوبه هرگونه برخورد با كشاورزان منع شده بود و برخی از این درگیری ها هم به صورت غیرمترقبه اتفاق افتاد و تمام تلاشمان بر حفظ خویشتن داری و جلوگیری از آسیب وارد شدن به مردم بوده است.

به گزارش ایلنا، ذاكر اصفهانی در ادامه تصریح كرد: همكاری مردم و كشاورزان با مدیریت استان در طول این مدت و بالاخص پس از مسائل بوجود آمده بسیار خوب و قابل تقدیر بوده است.

وی در پایان گفت: بازگشت آرامش ایجاد شده جز با تعامل و همكاری متقابل كشاورزان و مسئولین غیرممكن بود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر