کد خبر: 58168 A

در اولین روز فروردین 92

در اولین روز فروردین 92 تعداد 6 هزار و 120 نفرگردشگر داخلی و خارجی از خانه­های تاریخی طباطبائی­ها، عباسیان و حمام سلطان امیر احمد کاشان بازدید کردند

ایلنا - کاشان: مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری  کاشان  گفت: در اولین روز فروردین 92 تعداد 6 هزار و 120 نفرگردشگر داخلی و خارجی از خانه­های تاریخی طباطبائی­ها، عباسیان و حمام سلطان امیر احمد بازدید کردند.

« مهدی نادعلی»  در گفتگو با خبرنگا رایلنا در کاشان با اعلام این خبر  اظهار داشت: در این روز تعداد 2 هزار و 720 نفر میهمان ایرانی و خارجی از خانه تاریخی طباطبائی، تعداد 2 هزار و 300 نفر از خانه تاریخی عباسیان و تعداد یک هزار و 100 نفر از حمام سلطان امیر احمد این شهرستان که تحت نظارت سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان است دیدن کردند.

به گفته وی، هر ساله میهمانان نوروزی در استقبال از سال نو با خانواده های خود در کنار سفره­های هفت سین خانه های تاریخی کاشان به استقبال بهار می روند.

مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان تأکید کرد: خانه­های تاریخی کاشان با توجه به ساخت در دوره­های مختلف با هنر هنرمندان و معماری اصیل ایرانی همیشه زبانزد خاص و عام بوده و مورد توجه علاقمندان قرار گرفته است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر