کد خبر: 58565 A

روز گذشته برگزار شد؛

اولین دیدارنوروزی معاون استاندار و فرماندار شهرستان کاشان، شهردار، روسای ادارات، نهادهای دولتی، فرماندهان انتظامی، روسای دانشگاهها، جانبازان، خیرین و دیگر اقشار مردم شهرستان کاشان برگزار شد.

ایلنا – کاشان: اولین دیدار نوروزی معاون استاندار و فرماندار شهرستان کاشان، شهردار، روسای ادارات، نهادهای دولتی، فرماندهان انتظامی، روسای دانشگاهها، جانبازان، خیرین  و دیگر اقشارمردم شهرستان کاشان صبح روز چهارشنبه هفتم فروردین ماه سالجاری با نماینده مردم  شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل درمجلس شورای اسلامی در دفتر وی برگزارشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان با توجه به اینکه این اولین دیدار صمیمی و پرشوری بودکه مقامات ارشد و روسای ادارات و نهادهای دولتی و غیر دولتی شهرستان کاشان در طول تاریخ این شهرستان با چنین حجم گسترده ای در دفتر یک نماینده مجلس شورای اسلامی در این شهرستان رقم می خورد، می تواند زمینه ای برای رشد و توسعه هرچه بیشتر استعدادهای مختلف شهرستان کاشان درسطح کشور باشد.

انتظار می رود سالی را که مقام معظم رهبری به نام سال حماسه سیاسی و اقتصادی اعلام فرمودند این دیدارها زمینه ای برای شکوفایی حماسه جدیدی در عرصه های سیاسی، اقتصادی در سایه اتحاد و همدلی هرچه بیشتر بین مسئولین و نخبگان این شهرستان درجهت رفع تنگناها و مشکلات مردم شهید پرور و دارالمومنین کاشان در سال جدید باشد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر