کد خبر: 59328 A

رئیس پلیس مرکز اصفهان خبر داد:

با تلاش پلیس مركز استان اصفهان در 13 روز نوروز امسال 163دستگاه خودرو و موتورسیكلت مسروقه كشف و به مالباختگان بازگردانده شد.

 اصفهان- ایلنا: ریس پلیس مرکز  اصفهان   اظهار داشت:در پی اجرای طرح های ویژه انتظامی از ابتدای نوروز 92 تا كنون گشت های مستمر و هدفمند پلیس مركز استان اصفهان در 13 روز نورورز امسال تعداد 163دستگاه وسیله نقلیه مسروقه را كشف و ضبط كردند.

به گزارش خبر نگار ایلنا، از این تعداد 125 دستكاه خودرو و 38 دستگاه موتورسیكلت بوده كه تمامی آنها پس از سیر مراحل اداری به مالباختگان بازگردانده شد كه این كشف بزرگ عیدی خوبی برای این عزیزان بود و توانست پس از مدتی نگرانی و دلهره، لبخند رضایت را بر لبانشان بنشاند.

سرهنگ یاردوستی گفت: در جریان كشف وسائل نقلیه مسروقه مذكور تعدادی از سارقان خودرو و موتورسیكلت نیز دستگیر شدند كه همگی آنها با تشكیل پرونده تحویل مراجع قضایی داده شده و با صدور قرار روانه زندان شدند.

وی در پایان با بیان اینكه امسال پلیس در نوروز با هدف ایجاد امنیت و افزایش توان خود در كنار مردم بود،گفت:همكاری مردم و تعامل خوب آنان با پلیس در پیشگیری از سرقت ها و افزایش كشفیات موثر بوده است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر