کد خبر: 63100 A

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی:

ناجا تمام توان خود را برای تحقق این حماسه در خرداد ماه بكار گرفته و مردم باید از این فرصت بهترین استفاده را ببرند.

 اصفهان - ایلنا: فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در دیدار با امام جمعه اصفهان با بیان اینكه انتخابات مظهر حماسه سیاسی یك ملت است گفت: ناجا تمام توان خود را برای تحقق این حماسه در خرداد ماه بكار گرفته و مردم باید از این فرصت بهترین استفاده را ببرند.

 به گزارش ایلنا،سردار سرتیپ اسماعیل احمدی مقدم، در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان كه در دفتر وی انجام شد، اظهار داشت: انتخابات مظهر حماسه سیاسی یك ملت است.

وی ادامه داد: یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هم به جهت اینكه به عنوان اولین انتخابات ریاست جمهوری بعد از فتنه سال 88 به شمار می آید هم از نظر داخلی و هم بین المللی بسیار حساس است و باید مردم و مسئولان با همدلی، وحدت و انسجام بیشتر بین خود امسال در این انتخابات یك حماسه بزرگ را بیافرینند.

وی با بیان اینكه هیچ مشكل خاص امنیتی برای برگزاری با شكوه انتخابات خرداد 92 وجود ندارد،بیان داشت: نیروی انتظامی تمام توان خود را برای تحقق شعار حماسه سیاسی و اقتصادی بكار بسته و انتظار دارد كه مردم و مسئولان و نخبگان جامعه از این فرصت و زمینه ای كه برایشان فراهم شده بهترین استفاده را ببرند.

فرمانده نیروی انتظامی با تاكید بر اینكه هر زمان كه كاندیداها مشخص شوند و صلاحیت آنها از سوی شورای نگهبان تایید شود براساس وظیفه امنیت مراسم های آنها را تامین می كنیم، تصریح كرد: توصیه ما این است كه این عده تا آن زمان از ایجاد تنش در جامعه و برگزاری مراسم ها و میتینگ های فاقد مجوز قانونی پرهیز كنند.

سردار احمدی مقدم استان اصفهان را یكی از پنج استان امن كشور عنوان كرد و اظهار داشت: خوشبختانه در خصوص استان اصفهان با وجود مردمانی مومن و ولایتمدار، خانواده های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران، علمای فرهیخته، نخبگان و مسئولان خدمتگذار جای هیچ گونه دغدغه امنیتی وجود ندارد و مشاركت بالای مردم در تامین و حفظ امنیت استان یكی از ویژگی های بارزی است كه آن را با سایر استان های كشور متمایز می كند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر