کد خبر: 655 A

مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های استان اعلام کرد:

علاوه بر فعالیت ۶۷۰ اتوبوس عادی و ۹۵۵ اتوبوس ویژه، اصفهان با داشتن بیشترین ناوگان اتوبوس ویژه و VIP موجبات رفاه مسافران را فراهم کرده است.

اصفهان - ایلنا: مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های استان اصفهان اطمینان داد برای جابه جایی مسافران در دور دوم اوج سفرهای تابستانی هیچ گونه کمبودی وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسنعلی شمعانیان با اشاره به پایان ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضا برای انجام سفرهای بین شهری با ناوگان حمل و نقل عمومی گفت: با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده، به کارگیری ظرفیت‌ها و امکانات موجود و همکاری تشکل‌های صنفی، ناوگان حمل و نقل عمومی استان اصفهان آمادگی لازم برای ارائه خدمات به مسافران را داراست.

وی ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان را شامل بیش از ۳ هزار و ۲۰۰ اتوبوس دانست و ادامه داد: علاوه بر فعالیت ۶۷۰ اتوبوس عادی و ۹۵۵ اتوبوس ویژه، اصفهان با داشتن بیشترین ناوگان اتوبوس ویژه و VIP موجبات رفاه مسافران را فراهم کرده است.

شمعانیان با اشاره به اجرای طرح سفرهای تابستانی از اول تیر تا پایان شهریورماه سال جاری خاطرنشان کرد: با توجه به همزمانی ماه مبارک رمضان با ماه میانی فصل تابستان، سفرهای تابستانی به دو بخش تقسیم شد که دور دوم آن، از تعطیلات عید فطر آغاز شده و تا پایان تعطیلات تابستانی ادامه خواهد داشت.

مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های استان اصفهان همچنین از وجود ۱۴۶ شرکت حمل و نقل مسافر در ۲۴ پایانه مسافربری خبر داد و اظهار داشت: مسافران به صورت اینترنتی و یا مراجعه حضوری به دفا‌تر فروش این شرکت‌ها در سطح شهر می‌توانند برای سفر به مقصد مورد نظر خود، بلیط تهیه کنند.

وی از مردم خواست شکایات یا پیشنهادات خود را با شماره تلفن‌های ۷۷۵۴۲۴۹ در میان بگذارند و گفت: پایگاه اطلاع رسانی WWW. IRAN۱۴۱. IR نیز آخرین وضعیت راه‌ها و همچنین کوتاه‌ترین مسیر تردد در جاده‌های کشور را در اختیار کابران قرار می‌دهد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر