کد خبر: 66658 A

انتصاب در اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی اصفهان:

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان طی حکمی، علی حاجی زکی سپه را به عنوان " معاون مدیرکل و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اصفهان "" منصوب کرد.

اصفهان -ایلنا:  در حکم حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان آمده است:

جناب آقای علی حاجی زکی سپه

مساله فرهنگ و صف آرایی فرهنگی در مقابل دشمن را جدی بگیرید. این وظیفه ماست، این همان چیزی است که بنده هم اگر در راه آن کشته شدم احساس می کنم که در راه خدا کشته شده ام. "مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)".

اصلاح و ارتقای فرهنگ جز درسایه ی تفکر و اندیشه ای که برخواسته از چشمه زلال قرآن و عترت باشد به رشد و کمال حقیقی نخواهد رسید.

نظر به توانمندی های متعهدانه، تجارب ارزنده و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت " معاون مدیرکل و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اصفهان " منصوب می شوید.امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از راهنمایی و هدایت علمای اعلام خصوصا ائمه محترم جمعه و جماعات و تعامل با اصحاب فرهنگ و هنر در پیشبرد اهداف فرهنگی هنری در راستای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرین توفیق و تایید باشید.

بدون شک استقرار و تعالی جایگاه اداره شهرستان اصفهان نیازمند همت و درایت جنابعالی می باشد و انتظار می رود با چینش نیروهای متعهد و توانمند و به کارگیری ابزار و امکانات متناسب با این امر به خوبی محقق شود.


 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر