کد خبر: 66708 A

معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری اصفهان:

توجه و تمرکز بر نتایج سفر هیأت دولت به استان اصفهان و دوری نمودن از تعبیر و تفسیرهای نادرست و حاشیه ها، در راستای عمران و آبادانی ضروری است.

اصفهان-  ایلنا: اسماعیلی: توجه و تمرکز بر نتایج سفر هیأت دولت به استان اصفهان و دوری نمودن از تعبیر و تفسیرهای نادرست و حاشیه ها، در راستای عمران و آبادانی ضروری است.

به گزارش ایلنا،  محمدمهدی اسماعیلی معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری اصفهان در جلسه شورای برنامه ریزی استان که با حضور اعضا در استانداری برگزار شد، با اشاره به نتایج مثبت چهارمین دور سفرهای استانی هیأت دولت به استان اصفهان، مصوبات این سفر را برشمرد.

اسماعیلی افزود: جهت آمادگی هر چه بهتر برای این سفر و حصول نتایج مطلوب تر، فعالیت پرحجم و بی سابقه‌ای صورت پذیرفت و در همه شهرستان های استان شورای اداری با حضور یکی از اعضای کابینه تشکیل شد.

معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری اصفهان تأکید کرد: بدون حضور قوی دولت در استان خلق حماسه سیاسی و اختصاص بودجه امکان پذیر نیست و افزود: درست نیست که به خاطر نزدیک شدن به انتخابات و فضای انتخاباتی، همه موارد را به انتخابات گره زده و مرتبط بدانیم.

وی با اشاره به افتتاح کارخانه کک سازی ذوب آهن و نیروگاه اردستان، اظهار داشت: عده ای وجود دارند که همه این دستاوردها را نادیده گرفته و با مباحث انتخاباتی قصد منحرف نمودن اذهان عموم را دارند.

اسماعیلی در خصوص رئیس جمهور جدید تصریح کرد: بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، وی باید علاوه بر دارا بودن نقاط قوت دولت حاضر، از ویژگی های منفی آن بدور باشد.

وی از حضور گسترده مردم برای استقبال از رئیس جمهور سخن گفت و اذعان داشت: با وجود اینکه اطلاع رسانی در حد گسترده صورت نگرفته بود، به دلیل ازدحام جمعیت در مسیر حرکت رئیس جمهور به سمت میدان امام خمینی (ره)، حرکت از مسیری که حدوداً یک ربع طول می کشید، یک و ساعت و نیم به طول انجامید.

معاون استاندار اصفهان با اعلام اینکه با حضور هیأت دولت در اصفهان ساخت و تکمیل پروژه های عمرانی استان سرعت گرفت، اظهار داشت: عده ای با برخورد های نادرست و سمت گیری انحرافی، برخی فرصت ها را از استان سلب می نمایند.

وی ادامه داد: بهتر است به نتایج سفر توجه شود و از تعبیر و تفسیرهای نادرست و پرداختن به حاشیه ها که دستاوردی جز پراکندگی افکار و عدم تمرکز بر عمران و آبادانی نخواهد داشت، پرهیز نمود.

اسماعیلی با اشاره به مصوبات هیأت دولت در این دور از سفر به استان اصفهان که برخی نیز مصوبات ملی بود، خاطر نشان کرد: این مصوبات برای استان ماندگار است و در چارچوب قانون به ان عمل خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر