کد خبر: 66993 A

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان خبر داد:

ماموران انتظامی شهرستان های شهرضا و نایین استان اصفهان در چند عملیات ویژه موفق به كشف 60 كیلو گرم مواد مخدر از نوع حشیش و تریاك و دستگیری 5 قاچاقچی مواد شدند.

اصفهان- ایلنا: 60 كیلوگرم مواد مخدر کشف و 5 قاچاقچی در اصفهان دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان با اعلام این خبر اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان های شهرضا و نایین استان اصفهان چندین عملیات ویژه را در برخورد با مجرمان و قاچاقچیان مواد مخدر در محورهای ورودی این شهرستان ها به اجرا گذاشتند.

سرهنگ حسین رضایی افزود: در این عملیات ها كه در 24 ساعت گذشته انجام شد ماموران گلوگاه شهید امامی شهرستان شهرضا حین كنترل خودروهای عبوری در محل ایست و بازرسی موفق به كشف 52 كیلو گرم مخدر از نوع تریاك و دستگیری 4 قاچاچی مواد شدند.

این مقام مسئول در ادامه عنوان داشت: در عملیاتی دیگر كه توسط ماموران ایست و بازرسی شهید شرافت نایین به اجرا درآمد عوامل انتظامی این شهرستان به یكدستگاه خودرو پژو 405 به رانندگی فردی" 30 ساله" مشكوك و آن را متوقف كردند.

سرهنگ رضایی اظهار داشت:در بازرسی از خودروی یاد شده مقدار 7 كیلو 550 گرم مواد مخدر از نوع حشیش كشف و متهم مربوطه دستگیر شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان در پایان خاطر نشان كرد: متهمان بهمراه مواد مخدر مكشوفه جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر