کد خبر: 67333 A

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان خبر داد؛

ماموران انتظامی شهرستان های خوروبیابانك و شهرضای استان اصفهان در دو عملیات جداگانه موفق به كشف 62 كیلو گرم تریاك و دستگیری 3 قاچاقچی مواد شدند.

ایلنا-اصفهان: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان از كشف 62 كیلو تریاك و دستگیری 3 قاچاقچی در این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، سرهنگ حسین رضایی در این باره گفت: ماموران انتظامی شهرستان های خوروبیابانك و شهرضای استان اصفهان در راستای برخورد با قاچاقچیان و ممنوعیت ورود مواد مخدر چند طرح عملیاتی و انتظامی را به مرحله اجرا گذاشتند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان افزود: در یكی از عملیات ها ماموران ایست و بازرسی شهید رشیدی شهرستان خوروبیابانك، به یك دستگاه كامیون خاور مشكوك و آن را متوقف كردند.

این مقام مسئول تصریح كرد: ماموران در بازرسی از خودرو 28 كیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاك و شیره تریاك را كه بطرز ماهرانه ای در خودرو جاسازی كرده بود كشف و متهم مورد نظر را دستگیر كردند.

سرهنگ رضایی در ادامه از اجرای عملیاتی دیگر توسط ماموران گلوگاه شهید امامی شهرستان شهرضا خبر داد و گفت: ماموران حین كنترل یك دستگاه اتوبوس ولوو در این محور به دو نفر از مسافرین این خودرو مشكوك و بار آنان را مورد بررسی قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از ساك این دو مسافر مقدار 33 كیلو 400 گرم مواد مخدر از نوع تریاك كشف و هر دو نفر را دستگیر كردند.

این مقام انتظامی در پایان خاطر نشان كرد: متهمان با تشكیل پرونده به همراه مواد مكشوفه جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر