کد خبر: 67611 A

مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه صاحب الزمان(عج) خبر داد؛

وی با بیان اینکه کار و تلاش منجر به خودکفایی در مقابل دشمنان می‌شود، تاکید کرد: هر تلاشی که در جامعه به ثمر می‌رسد در ‌‌نهایت توسط عمل یدی کارگر عملی می‌شود.

اصفهان - ایلنا: مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: از ۳۱۳ کارگر نمونه نمازگزار در مساجد اصفهان و نیز ۱۶۰ پایگاه بسیج به مناسبت هفته کارگر تقدیر می‌شود.

به گزارش ایلنا از اصفهان، مرتضی عمومهدی گفت: روز کارگر بر مبنای استکبار ستیزی و نیز برای مخالفت با جنایات آمریکا علیه کارگران تدارک دیده شده است که در کشور ما هم در این هفته برنامه‌های مختلفی در نظر قرار گرفته است.

مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه صاحب الزمان (عج) تصریح کرد: ما مبنای اعتقادی قوی تری داریم که در کنار ارزش‌های کار و ارزش‌های مادی، صداقت، فرهنگ کار، تلاش و نان حلال خوردن هم در نظر گرفته می‌شود، چنانکه پیامبر دست کارگر را بوسه زدند و این یک ارزش است.

وی با بیان اینکه کار و تلاش منجر به خودکفایی در مقابل دشمنان می‌شود، تاکید کرد: هر تلاشی که در جامعه به ثمر می‌رسد در ‌‌نهایت توسط عمل یدی کارگر عملی می‌شود.
عمومهدی با اشاره به برخی از ویژه برنامه‌های این هفته گفت: روز نهم اردیبهشت شهادت حاج عبدالحسین برونسی نماد شهدای کارگر است که این روز به پاس زحمات کارگران و رشادت‌های این شهید بزرگوار دوران دفاع مقدس گرامی داشته می‌شود.
وی با بیان اینکه ۶۴ نخبه کارگری در زمینه اختراعات در کشور مشغول به فعالیت هستند، افزود: چهارم اردیبهشت در اصفهان جشنواره اختراعات و ابتکارات برگزار و از کارگران نمونه تقدیر شد.
مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه صاحب الزمان (عج) همچنین به میثاق با شهدا و حضور کارگران به نماز جمعه سراسر استان اصفهان اشاره کرد و گفت: بیانیه‌ای در این روز از سوی کارگران با محوریت سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی قرائت شد.

وی با بیان اینکه ۱۲۰ نفر از کارگران از استان اصفهان روز گذشته به دیدار رهبری رفتند، افزود: ۲۰۰ نفر از کارگران در نشست‌های روشنگری نیز حضور یافتند.

عمومهدی از تقدیر کارگران نمونه در مساجد و ۱۶۰ پایگاه بسیج خبر داد و گفت: در برنامه‌های جدید امسال ۳۱۳ کارگر نمونه نمازگزار در محلات تجلیل می‌شوند.
مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه صاحب الزمان (عج) به تشکیل هشت گروه تخصصی صالحین اشاره کرد و ادامه داد: هدف ما این است که علاوه بر کار فرهنگ عمومی در سطح کارخانجات و شرکت‌ها به ارتقاء صنعت و اقتصاد کمک شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر