کد خبر: 67848 A

نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان:

ارتقا كیفیت زیست محیطی، كاهش آلاینده‌ها، توسعه حمل و نقل عمومی و ایجاد زیرساخت‌های لازم برای اجرای برنامه‌های شاد در سطح شهر از مهم‌ترین اولویت‌های مدیریت شهری در سال جاری است.

ایلنا: نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان عنوان کرد: ارتقا کیفیت زیست محیطی، کاهش آلاینده‌ها، توسعه حمل و نقل عمومی و ایجاد زیرساخت‌های لازم برای اجرای برنامه‌های شاد در سطح شهر از مهم‌ترین اولویت‌های مدیریت شهری در سال جاری است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، سید کریم داودی با بیان این مطلب گفت: برنامه‌های مدیریت شهری در سال ۹۲ بر اساس برنامه اصفهان ۹۵ تدوین شده است.
وی افزود: ارتقا کیفیت زیست محیطی، کاهش آلاینده‌ها، توسعه حمل و نقل عمومی و ایجاد زیرساخت‌های لازم برای اجرای برنامه‌های شاد در سطح شهر از مهم‌ترین اولویت‌های مدیریت شهری در سال جاری است.
نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به توزیع عادلانه خدمات در مناطق ۱۴ گانه تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های مدیریت شهری اجرای طرح محله محور و انتقال پروژه‌های عمرانی به دل محلات با مشارکت مردم است.
داودی با اشاره به پروژه‌های کلان اصفهان خاطرنشان کرد: احیای میدان امام علی (ع)، شهربازی رویا‌ها و پروژه سالن‌های اجلاس ۳ پروژه شاخص شهرداری در سال جاری است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر