کد خبر: 69344 A

چهارمین قهرمانی سپاهان در جام حذفی:

در فینال جام حذفی فوتبال کشور، کیای اصفهان بر آسمان بوسه زد و کیای تهران بر زمین./ طلائی‌پوشان فولادی جام را به خانه باز گرداندند.

ایلنا: شب گذشته وقتی سپاهانی‌های طلائی در ضربات پنالتی، سرخ‌پوشان پرسپولیسی را شکست دادند،مردم شادمان اصفهان، همراه زنده رود خروشان به خیابان‌ها ریخته و به شادی و پای کوبی پرداختند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، شب گذشته تا پاسی از شب،خیابان‌های اصفهان در ماه اردیبهشت رنگ پائیزی و زرد به خود گرفته بود و در و دیوار شهر با پارچه‌های زرد آذین بسته شدند و پیر جوان شادمان بودند.

اصفهانی‌های شادمان، ساعات زیادی مقابل دفتر باشگاه فولاد تجمع و ضمن شادمانی از مسئولین کارخانه فولاد و باشگاه سپاهان تشکر  و از حضور پر نشاط دکتر سمیعی نژاد مدی،عامل شرکت فولاد مبارکه،  در زمان اهداء جام به کا پیتان تیم فولاد مبارکه سپاهان  قدردانی کردند.

قهرمانان اصفهانی در میان ترقه و لیزر هائی که مدام هنگام زدن ضربات پنالتی به روی صورت دروازه بان و بازیکنانشان انداخته می‌شد، با افتخار و جوانمردی جام را بالای سر بردند. هرچند که یکی از تماشاگران آنها بر اثر پرتاب نارنجک پرسپو لیسی‌ها مجروح وبه بیمارستان منتقل شد.

ضمنا این شادمانی‌ها می‌توانست درهفته‌های آینده نیز ادامه داشته باشد، اگر پنالتی اهوازی‌ها مقابل استقلال به آسمان زده نمی شد..

احمد رضا دهانی- اصفهان- ایلنا

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر