کد خبر: 7153 A

در نظرسنجی‌های صورت گرفته توسط معاونت اجتماعی پلیس استان، شهروندان یکی از مناطق شهر اصفهان از دریافت ضعیف شبکه‌های صدا و سیما گله‌مند بودند و این مشکل را علت استفاده از تجهیزات ماهواره‌ای عنوان کردند.

اصفهان – ایلنا: فرمانده انتظامی استان اصفهان از انهدام ۱۶ باند وارد کننده تجهیزات ماهواره و دستگیری ۶۵ نفر در یکسال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، سردار عبدالرضا آقاخانی با اشاره به آغاز فعالیت قرارگاه فرهنگی استان برای برخورد جدی با موضوع آسیب‌ها و تهدیدات ماهواره از سال گذشته، گفت: ریاست کمیته مقابله با تهدیدات و آسیب‌های ماهواره به عهده نیروی انتظامی استان است و در این کمیته ۹ کارگروه تشکیل شده که در یکسال گذشته ۸۸ مصوبه داشته و توانسته است کارهای مثبتی را در این زمینه انجام دهد.

وی اولویت این کمیته را برخورد با باندهای قاچاق و توزیع و نصابان تجهیزات دریافت از ماهواره اعلام کرد و افزود: در این مدت، باندهای زیادی در استان اصفهان منهدم شده است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به فعالیت‌های پیشگیرانه پلیس اصفهان در زمینه کاهش اقبال عمومی به سمت تجهیزات ماهواره تصریح کرد: در نظرسنجی‌های صورت گرفته توسط معاونت اجتماعی پلیس استان، شهروندان یکی از مناطق شهر اصفهان از دریافت ضعیف شبکه‌های صدا و سیما گله‌مند بودند و این مشکل را علت استفاده از تجهیزات ماهواره‌ای عنوان کردند.

وی افزود: با همکاری و تلاش صدا و سیمای مرکز اصفهان یک دستگاه فرستنده قوی در نزدیک آن منطقه نصب و با این کار جلوی سوء استفاده برخی از افراد سودجو گرفته شد.

سردار آقاخانی از استقبال مردم از طرح تشویقی این فرماندهی برای ارائه یک عدد دستگاه ست تاب باکس به افرادی که داوطلبانه تجهیزات ماهواره‌ای خود را تحویل دهند خبر داد و گفت: آمار‌ها نشان می‌دهد ۵۰ درصد از تجهیزاتی که پلیس از مردم جمع آوری کرده تجهیزاتی بوده که خود آن‌ها تحویل پلیس داده‌اند که این امر نشان می‌دهد که پلیس در کار فرهنگی برای مقابله با این ابزار جنگ نرم دشمن موفق بوده و توانسته اقبال عمومی را به این سمت کاهش دهد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر