کد خبر: 75553 A

ماموران با هماهنگی مقام قضایی و نمایندگان اداره صنعت و معدن و تعزیرات محل احتکار کالاها را مورد بازرسی قرار دادند و در بازرسی از محل مقدار 22 تن برنج و 58تن انواع روغن مایع و جامد جمعا به میزان 80 تن كشف و ضبط و به اداره تعزیرات استان منتقل شد.

ایلنا-اصفهان: سرپرست پلیس آگاهی استان اصفهان از کشف 80 تن كالای احتكار شده شامل انواع روغن و برنج كشف و دستگیری محتكران این كالاها خبر داد و گفت: ارزش تقریبی كالاهای احتكار شده حدود سه میلیارد و 400 میلیون ریال است.

به گزارش ایلنا، سرهنگ سعیدسلیمیان، افزود: در راستای اجرای طرح مبارزه با احتكار كالاهای اساسی مردم كارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی این پلیس از وجود یك انبار احتكار كالا مطلع شده و به صورت تخصصی موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

وی با اشاره به انجام تحقیقات لازم و كسب اطمینان از درستی موضوع، تصریح کرد: ماموران با هماهنگی مقام قضایی به همراهی نمایندگان اداره صنعت و معدن و تعزیرات محل احتکار کالاها را مورد بازرسی قرار دادند و در بازرسی از محل مقدار 22 تن برنج و 58تن انواع روغن مایع و جامد جمعا به میزان 80 تن كشف و ضبط و به اداره تعزیرات استان منتقل شد.

سرپرست پلیس آگاهی استان ارزش تقریبی كالاهای احتكار شده را سه میلیارد و 400 میلیون ریال اعلام کرد و گفت:در این رابطه عاملان اصلی احتکار این كالاها دستگیر و همراه پرونده تكمیلی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر