کد خبر: 75914 A

افزایش ۱۶۴۸ چراغ روشنایی معابر، جلوه دیگری به این شهر گردشگری داده و در ایجاد امنیت شهر، بسیار موثر بوده است.

ایلنا: مدیر توزیع و برنامه‌ریزی شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان اعلام کرد: ۱۰۸ هزار متر شبکه فشار متوسط و ضعیف هوایی احداث و ۱۱۰ هزار متر خط ۲۰ کیلوولت هوایی و زمینی سال گذشته در مدار قرار گرفت.

به گزارش ایلنا از اصفهان، عباس رفیعی با اشاره به نصب ۳۱۸ دستگاه پست و ترانسفورماتور زمینی و هوایی گفت: با بهره‌برداری از این ترانس‌ها ۹۱ مگاولت آمپر به ظرفیت‌های توزیع برق این شهرستان اضافه شده است.

وی همچنین از افزایش هزار و 648 چزاغ روشنایی در معابر شهر خبر داد و گفت: این روشنایی معابر جلوه دیگری به این شهر گردشگری داده و در ایجاد امنیت شهر بسیار موثر بوده است.

مدیر توزیع و برنامه‌ریزی شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان درباره کل تاسیسات زیر بار این شرکت تصریح کرد: در حال حاضر ۴ هزار و ۷۶۶ کیلومتر شبکه فشار متوسط زمینی و هوایی، ۷۵۲۴ کیلومتر شبکه فشار ضعیف زمینی و ۹۱۴۶ پست هوایی و زمینی در ۱۵ شهر و ۳۷۲ منطقه روستایی برق مطمئن و پایدار را به مردم ارایه می‌کند.

وی تعداد مشترکان برق را حدود یک میلیون مشترک اعلام کرد و گفت: برق‌رسانی به متقاضیان جدید به همراه افرایش ضریب ایمنی، کاهش تلفات و خاموشی‌ها و برق رسانی پایدار و مطمین از مهم‌ترین اولویت‌های شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان بوده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر