کد خبر: 75970 A

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان خبر داد:

مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان‌های سمیرم، شهرضا، نایین و خور و بیابانك نیز در عملیات‌های جداگانه ای مقدار 119 كیلو و 341 گرم مواد مخدر تریاك و حشیش را كشف و ضبط كردند.

ایلنا: رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان از كشف 170 كیلو و 341 گرم مواد مخدر تریاك و حشیش و دستگیری 11 سوداگر مرگ در 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، سرهنگ «حسین رضایی» با اعلام این خبر اظهار داشت: مأموران یگان مستقل تكاوری طی گشت زنی‌های هدفمند خود در 24 ساعت گذشته در بیابان‌ها و جاده های خاكی اطراف استان اصفهان به یك كامیون و یك سواری پیكان مشكوك و در بازرسی از آن‌ها مقدار 51 كیلوگرم مواد مخدر تریاك كه به شكل ماهرانه ای جاسازی شده بود را كشف و ضبط كردند.

وی افزود: همچنین مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان‌های سمیرم، شهرضا، نایین و خور و بیابانك نیز در عملیات‌های جداگانه ای مقدار 119 كیلو و 341 گرم مواد مخدر تریاك و حشیش را كشف و ضبط كردند.

این مقام مسئول عنوان داشت: در عملیات‌های صورت گرفته سه دستگاه خودرو سواری توقیف و 9 نفر از سوداگران مرگ دستگیر شدند.

سرهنگ رضایی خاطر نشان كرد: در مجموع عملیات‌های صورت گرفته در سطح استان طی 24 ساعت گذشته مقدار 170 كیلو و 341 گرم تریاك و حشیش كشف، پنج دستگاه خودروی سبك و سنگین توقیف و 11 قاچاقچی دستگیر و همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داده شدند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر