کد خبر: 75975 A

با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال:

مجتمع ۸۳۲ واحدی مسکن مهر شهر نطنز با اعتباری بالغ بر 180 میلیارد ریال در راستای خدمت‌رسانی به اقشار کم درآمد و محروم جامعه احداث شده است.

 ایلنا: استانداری اصفهان، با حضور دکتر علیرضا ذاکر اصفهانی و جمعی از مسوولان شهرستان نطنز، تعدادی از طرح های عمرانی این شهرستان از جمله طرح ۸۳۲ واحدی مسکن مهر شهر نطنز، رسما افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبر نگار ایلنا از اصفهان،  مجتمع ۸۳۲ واحدی مسکن مهر شهر نطنز با اعتباری بالغ بر 180 میلیارد ریال در راستای خدمت رسانی به اقشار کم درآمد و محروم جامعه احداث شده است.

دولت برای ساخت این تعداد واحد مسکن مهر در شهرستان نطنز 250 میلیارد ریال تسهیلات بانکی در قالب وام مسکن به متقاضیان پرداخت کرده است.

این مجتمع مسکن مهر در شهر نطنز در زمینی به مساحت 12 هکتار و با زیربنای هر واحد بین 85 تا 90 متر مربع شامل محوطه‌سازی، آسفالت، فضای سبز و نصب آسانسور توسط پیمانکاران مربوطه به اتمام رسید و با حضور استاندار اصفهان مورد بهره‌برداری کامل قرار گرفت.

اولین موزه باستان شناسی شهرستان نطنز نیز دیگر طرحی بود که با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال به دست استاندار اصفهان افتتاح و به بهره برداری رسید.

با حضورعلیرضا ذاکر اصفهانی در بیمارستان بخش امامزاده (بادرود) شهرستان نطنز، همچنین یك دستگاه آمبولانس به ارزش تقریبی 2 میلیارد ریال تحویل این بیمارستان شد.

استاندار اصفهان از پروژه در حال اتمام فاز 2 مجتمع بزرگ فولاد و ذوب آهن نیز بازدید بعمل آورد.

پروژه شبكه دیجیتال صدا و سیما و همچنین فرستنده هزار وات، جهت ارتباط تلویزیونی بین جاده‌ای اصفهان-تهران با اعتباری بالغ بر ده میلیارد ریال، یکی دیگر از طرح‌هایی بود که توسط استاندار اصفهان مورد بهره برداری قرار گرفت.

همچنین با حضور استاندار اصفهان، حرم مطهر امامزادگان آقا علی عباس و آقا محمد بادرود غبار روبی شد.

ذاکر اصفهانی در ادامه سفر به شهرستان نطنز از دهكده توریستی رایان نطنز واقع در روستای كشه نیز بازدید كرد.

این دهکده که توسط بخش خصوصی و با اعتباری بالغ بر 120 میلیارد ریال در حال آماده سازی است، در فاز اول حدود 120 نفر اشتغال زایی داشته و در صورت تکمیل فازهای 2 و 3 بیش از 700 نفر اشتغال ایجاد خواهد کرد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر