کد خبر: 76069 A

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان:

تبیین شاخص های فرد اصلح، نه تنها منع نشده است بلکه بسیار هم پسندیده است و هیچ گونه منافاتی با عدم جانب داری ندارد.

ایلنا: معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری در جلسه ستاد انتخابات استان که با حضور اعضا برگزار شد، اظهار داشت: در چارچوب قانون حرکت می‌کنیم و کسی نمی‌تواند کار غیر قانونی را به ما بخشنامه کند.

به گزارش ایلنا از اصفهان، محمد مهدی اسماعیلی افزود: تعامل با هیئت‌های نظارت شورای نگهبان انتخابات ریاست جمهوری و هیئت‌های نظارت شورا های شهر و روستا بر اساس قانون در دستور کار ستاد انتخابات استان قرار دارد.

وی با عرض تسلیت سالروز رحلت حضرت زینب کبری (س)، ایشان را بنیان گذار پیام رسانی و اعتراض به سبک و شیوه هنری دانست.

معاون سیاسی استاندار اصفهان اذعان داشت: در بحث تأیید صلاحیت کاندیداها، خوشبختانه با پیش بینی‌ها و پیشگیری‌هایی که در سطح کشور صورت پذیرفت، مسئله خاصی بوجود نیامد.

وی با بیا اینکه شورای نگهبان تسلیم هیچ فشاری از هیچ ناحیه ای نشد، تصریح کرد: شورای نگهبان یک کار تاریخی و بزرگ صورت داد و بسیاری از فتنه‌ها را در نطفه خفه کرد.

رئیس ستاد انتخابات استان با اعلام خط قرمزها جهت اعضاء ستاد، تأکید کرد: بیان خط قرمزها به معنای وجود چنین مسائلی نیست بلکه این مسائل باید تذکر داده شود و این وظیفه ما است.

وی یکی از این خط قرمزها را ممنوعیت شرکت دست‌اندرکاران انتخابات در جلساتی که منسوب به ستادها باشد، عنوان کرد.

اسماعیلی یادآور شد: وظیفه ما تبیین گفتمانی است و در کمیته تبلیغات و دفاتر امور شهری و روستایی تبیین گفتمانی مطابق با منویات مقام معظم رهبری صورت می‌پذیرد.

وی تأکید کرد: در بحث معیارها و در بخش امیدبخشی فعالیت‌های بیشتری انجام شود و به عنوان مثال مقایسه‌هایی همچون مقایسه پیشرفت ایران و سایر کشورها صورت پذیرد.

رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به اینکه تبیین شاخص‌های فرد اصلح، نه تنها منع نشده است بلکه بسیار هم پسندیده است، تصریح کرد: این مسئله هیچ گونه منافاتی با عدم جانب داری ندارد.

وی تأکید کرد: تبلیغات باید قوی و مدیریت شده انجام شود.

وی خواستار پیگیری و برطرف شدن فوری کسری تجهیزات بعضی از فرمانداری‌ها، از جمله مودم شد.

اسماعیلی اظهار داشت: در بحث حفاظت از صندوق‌ها هیچ گونه مشکلی وجود ندارد و در این خصوص مباحث در کمیته امنیت مطرح و تصمیم گیری شده است.

در ادامه مسئول کمیته تبلیغات و فرمانداران شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل گزارشی از روند فعالیت‌ها در حوزه تبلیغات به اعضا ستاد انتخابات ارائه کردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر