کد خبر: 77942 A

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان:

همایش تبیین حماسه سیاسی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان و جمعی از مسوولان و اعضا کانون های فرهنگی هنری مساجد استان برگزار شد.

 ایلنا:  آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد با بیان اینکه تحقق حماسه سیاسی از اهمیت زیادی برخوردار است، گفت: لازم است انتخابات شوراها بدلیل همزمانی با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری کمرنگ نشود.

وی افزود: شوراهای اسلامی شهر و روستا از جایگاه ویژه ای در مردم سالاری برخوردار هستند و مدیریت شهر و روستا و فعالیت های عمرانی توسط منتخبان مردم انجام می شود.

به گزارش خبر تگار ایلنا از اصفهان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با بیان اینکه فعالیت های قابل توجهی در شوراها انجام شده است، افزود: در دین اسلام بر مشورت تاکید شده است.

وی ادامه داد: امنیت ایران در منطقه ثمره انقلاب اسلامی است و حضور مردم در انتخابات بر تجکیم این امنیت تاثیرگذار است.

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد افزود: برگزاری این همایش به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان تاثیرگذار است و لازم است از برگزاری این همایش قدردانی نماییم.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان تصریح نمود: انشالله در 24 خرداد شاهد حضور حداکثری مردم در انتخابات و تحقق حماسه سیاسی خواهیم بود.

در این آیین همچنین محمد مهدی اسماعیلی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون به طور میانگین شاهد برگزاری یک انتخابات در هر سال بودیم.

وی افزود: حضور مردم در انتخابات بازتاب های گسترده ای در سطح بین المللی دارد و در مسائل مختلف تاثیرگذار است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان ادامه داد: کانون های فرهنگی هنری مساجد در تحقق حماسه سیاسی از نقش قابل توجهی برخوردار هستند.

وی ادامه داد: تمام مقدمات لازم را در جهت برگزاری تحقق جمساه سیاسی با برگزاری جلسات منظم در سطح استان فراهم نموده ایم.

محمد مهدی اسماعیلی تصریح نمود: تحقق حماسه سیاسی و انتخاب اصلح از اهمیت زیادی لازم است و امیدواریم 24 خرداد شاهد حماسه سیاسی باشیم.

در این آیین حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) پیروز شد و از جایگاه بلند و متعالی در سطح جهان برخوردار است.

وی افزود: لازم است تلاش نماییم با استفاده از ظرفیت های موجود شاهد تحقق حماسه سیاسی در 24 خرداد باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی ادامه داد: اعضا کانون های فرهنگی هنری مساجد استان از نقش قابل توجهی در تحقق سیاسی برخوردار هستند و لازم است در این زمینه تلاش نمایند.

وی افزود: تحقق حماسه سیاسی در تبیین افق های انقلاب اسلامی اهمیت دارد و همچنین در سطح بین الملل تاثیرگذار است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ادامه داد: حضور مردم در انتخابات همانند حضور در 9 دی و 22 بهمن باعث بوجود آمدن حماسه ی دیگری خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی تصریح نمود: امیدواریم در 24 خرداد شاهد تحقق سیاسی و حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شورا اسلامی شهر باشیم.

در پایان این مراسم از منتخبان جشنواره جهاد مجازی از شهرستان های مختلف استان با اهدای لوح سپاس تجلیل و قدردانی شد.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر