کد خبر: 77967 A

مدیر کل استاندارد استان اصفهان:

این گونه تقلبات و تخلفات در حالی صورت می گیرد که اداره کل استاندارد انواع ابزارهای تشویقی و تسهیلات فراوانی را برای تولیدکنندگان و صاحبان کالا و خدماتی که محصولشان مشمول استاندارد اجباری است قرارداده تا هرچه سریعتر نسبت به دریافت پروانه کاربرد علامت استاندارد اقدام کنند.

ایلنا: مدیرکل استاندارد استان اصفهان دستمال کاغذی با برند رونیتا (‌ ronita) را فاقد مشخصات حقیقی درج شده بر روی بسته بندی و بطور کلی غیر استاندارد و جعلی اعلام کرد و گفت: استفاده از این محصولات جعلی و تقلبی بدون شک سلامتی مصرف کنندگان آنها را مورد تهدید قرار می دهند.

به گزارش ایلنا، شفیعی افزود: دستمال كاغذی با برند ronita تحت نام شركت ایران زمین با درج علامت استاندارد بر روی پاکت بسته بندی در بازار مشاهده شده که با بررسی های انجام شده توسط کارشناسان اداره کل استاندارد مشخص گردیده چنین واحدی تولیدی وجود خارجی ندارد و تمامی مشخصات درج شده بر روی پاکت آن غیر واقعی و تقلبی است.

وی از فروشندگان و مصرف کنندگان خواست با دقت و هوشیاری از عرضه و خرید این محصول غیر استاندارد خود داری کنند و تصریح کرد: این گونه تقلبات و تخلفات در حالی صورت می گیرد که اداره کل استاندارد انواع ابزارهای تشویقی و تسهیلات فراوانی را برای تولیدکنندگان و صاحبان کالا و خدماتی که محصولشان مشمول استاندارد اجباری است قرارداده تا هرچه سریعتر نسبت به دریافت پروانه کاربرد علامت استاندارد اقدام کنند.

وی قانون گریزی و عدم تمکین از ضوابط و مقررات را نتیجه ی زیاده خواهی و بی توجهی به سلامت و امنیت عمومی دانست و گفت: بازرسان و کارشناسان استاندارد اصفهان با تلاش بی وقفه،‌ از حقوق مصرف کنندگان دفاع کرده و با متخلفان و کسانی که جان و مال مردم را مورد هدف و سوء استفاده قرار میدهند برخورد قاطع و قانونی خواهند نمود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر