کد خبر: 80325 A

مدیرعامل شرکت مخابرات استان اصفهان:

ارتباط دیتا استانداری اصفهان با وزارت كشور نیز تا 8 مگابیت بر ثانیه فراهم شده، همچنین امسال با توجه به در خواست وزارت كشور میزان پهنای باند اختصاص یافته به بخشداری‌ها، فرمانداری‌ها و استانداری نسبت به انتخابات گذشته 2 برابر شده است.

ایلنا: مدیرعامل شرکت مخابرات استان اصفهان با اشاره به آماده باش ۵۰۰ مركز پشتیبانی مخابراتی استان تا پایان انتخابات، گفت: ارتباط مخابراتی برای 3 هزار و ۹۲ شعبه اخذ رای و به منظور ارتباط شعب با بخشداری‌ها، فرمانداری‌ها، استانداری و وزارت كشور فراهم شده است.

به گزارش ایلنا، حسین كشایی با اشاره به انتخابات ۲۴ خرداد، تصریح کرد: تا پایان برگزاری انتخابات ۲۴ خرداد تیم های پشتیبانی در حدود ۵۰۰ مركز مخابراتی استان در حالت آماده باش هستند.

وی یادآور شد: در هر شعبه دو نوع ارتباط مخابراتی ایجاد شده است، یكی از آنها از طریق شبكه مسی با نحوه اتصال Dial up است كه در آن سیستم‌های رایانه ای شعب به سیستم های مركزی فرمانداری ها، استانداری و وزارت كشور متصل می شود و بستر دیگر ارتباطی از طریق شبكه تلفن همراه یا GSM WLL با استفاده از پروتكل USSC است که در این روش امكان برقراری ارتباط با سرورهای انتخاباتی مستقر در فرمانداری‌ها، استانداری و وزارت كشور فراهم شده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان اصفهان با تاکید بر این که در تمام شعب اخذ رای ارتباط مخابراتی از طریق هر دو روش یا یكی از آنها ایجاد شده است، ادامه داد: برای تامین ارتباط مخابراتی در همه روستاها برای برگزاری انتخابات، پوشش شبكه تلفن همراه در برخی از روستاها به ویژه در شهرستان های فریدن، فریدونشهر، سمیرم و نطنز ضعیف بود كه با ایجاد ارتباط GSM WLL این مساله برطرف شد.

وی از دیگر اقدامات كمیته مخابرات انتخابات استان اصفهان را برقراری ارتباط دیتا بین فرمانداری ها و بخشداری ها تا سرعت ۵۱۲ كیلوبایت بر ثانیه و بین فرمانداری ها و استانداری تا سرعت یك مگابیت بر ثانیه اعلام کرد و گفت: ارتباط دیتا استانداری اصفهان با وزارت كشور نیز تا 8 مگابیت بر ثانیه فراهم شده، همچنین امسال با توجه به در خواست وزارت كشور میزان پهنای باند اختصاص یافته به بخشداری‌ها، فرمانداری‌ها و استانداری نسبت به انتخابات گذشته 2 برابر شده است.

کشایی ادامه داد: در مانورهای انتخاباتی كه از سوی وزارت كشور برگزار شد سرعت انتقال اطلاعات و شبكه های ارتباطی در استان اصفهان رضایت بخش بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر