کد خبر: 80329 A

با بازسازی ماشین بریکت‌سازی صروت گرفت:

بازسازی سگمنت‌ها و درام‌های مستعمل ماشین بریکت سازی موجب اضافه شدن حدود یک سال به عمر این تجهیزات شد/ این طرح در مدت بیش از یك سال با حدود ۲۰۰ میلیون ریال هزینه اجرای شده است.

ایلنا: رئیس واحد احیاء مستقیم شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: با بازسازی سگمنت‌ها و درام‌های مستعمل ماشین بریکت‌سازی شركت فولادمباركه اصفهان، سالانه ۳ میلیارد ریال صرفه‌جویی برای این شركت به دست آمد.

به گزارش ایلنا، رشیدی بازسازی سگمنت‌ها و درام‌های مستعمل ماشین بریکت سازی را موجب اضافه شدن حدود یک سال به عمر این تجهیزات دانست و افزود: این طرح در مدت بیش از یك سال با حدود ۲۰۰ میلیون ریال هزینه اجرای شده است.

همچنین فورمن تعمیرات احیا مستقیم فولاد مبارکه در این باره گفت: سگمنت‌ها و درام ماشین بریکت از جمله قطعات مصرفی استراتژیک در قسمت بریکت‌سازی بوده که این قطعات پس از نصب روی ماشین بریکت‌سازی، عمل پرس کردن ریز دانه آهن اسفنجی و تبدیل آن به بریکت را برعهده دارند.

قادری با بیان اینکه به طور معمول عمر مفید آنها حدود یکسال است، تصریح کرد: بازسازی و اصلاح کلمپ رینگ‌ها برای ثابت نگه داشتن بیشتر سگمنت روی درام، ترمیم جای خارها روی سطح درام، بازسازی سطح درام‌ها، بازسازی نشیمن‌گاه سگمنت‌ها، اصلاح پیچ‌های کلمپ رینگ‌ها و مونتاژ و نصب آنها در محل‌های خود از جمله مراحل اجرای این طرح است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر