کد خبر: 80386 A

اداره شهرستان اصفهان در طبقه اول اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از امروز رسما آغاز به کار کرد.

حجه الاسلام والمسلمین قطبی در نشست با فرمانداران استان اصفهان  گفث : علی حاج زکی به عنوان رییس این اداره منصوب شده است که ازهمکاران مسلط و توانمند می باشند و جای دارد از ایشان برای پذیرش چنین مسوولیتی قدردانی نماییم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در ادامه گفت: حدود 40 نفر نیروی انسانی برای این اداره در نظر گرفته شده است که همگی متناسب با کار و فعالیتی که انجام می دهند انتخاب شده اند و از نظر کیفت نیرو بحمدالله هیچ کسری نداریم.

وی تصریح کرد: پس از برگزاری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری طی آیینی با حضور فرماندار،مسوولان و خبرنگاران آیین افتتاحیه این اداره برگزار خواهد شد.

همچنین در این نشست فرماندار اصفهان با اشاره به اینکه از مدت ها پیش برتشکیل اداره شهرستان تاکید شده بود افزود: امروز جای دارد از زحمات شما برای تشکیل این اداره تشکر نمایم.

فضل الله کفیل افزود: انتخاب نیروی انسانی خوب و توانمند در حوزه اداره لازم است و شایسته است نیرو هایی که انتخاب می شوند نیرو های کیفی،پاسخگو و با انگیزه باشند.

وی رییس اداره شهرستان را نفر دوم اداره کل دانست و افزود: برای پیشرفت بیشتر باید این مساله در اداره کل تبیین شود که رییس اداره شهرستان از اختیارات اجرایی لازم برخوردار باشد.

گفتنی است نشست مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان با فرماندار با حضور رییس و کارکنان اداره شهرستان اصفهان  در فرمانداری اصفهان برگزار شد.

 

 

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر