کد خبر: 80880 A

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان تاكید كرد:

به دلیل رقابتی که بین کاندیداها وجود دارد و حساسیت نتایج، کلیه نیروها باید در راستای اعلام نتایج در اولین فرصت ممکن تلاش نمایند.

 ایلنا:  محمدمهدی اسماعیلی معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری در جلسه ستاد انتخابات اصفهان که با حضور اعضا در استانداری برگزار شد، بر اهمیت اعلام نتایج شمارش آرا انتخابات به خصوص ریاست جمهوری در اولین فرصت ممکن تأکید کرد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، در این جلسه بررسی های پایانی جهت تکمیل تجهیزات مورد نیاز شعب اخذ رأی، خصوصاً در شعبی که آمار جمعیت مراجعه کننده بالایی داشته و شمارش آرا در آن طولانی خواهد شد، توسط رئیس ستاد انتخابات استان صورت پذیرفت.

محمد مهدی اسماعیلی در ارتباط با فناوری اطلاعات و آمادگی های لازم برای برقراری ارتباط، تصریح کرد: پیش بینی های لازم برای تأمین تمام نیازهای شعب انتخاباتی استان صورت پذیرفته است.

وی با اشاره به برگزاری جلسه با مسئولین ستادهای انتخابات ریاست جمهوری و میثاق نامه ای که امضا نمودند، اظهار داشت: در ستاد انتخابات و کلیه شعب اخذ رأی، مراسم قرائت حدیث شریف کساء برای ایجاد فضای معنوی انجام می شود.

معاون استاندار اصفهان با اشاره به هماهنگی و مکاتبات صورت گرفته جهت اخذ مجوز صدور کارت برای حضور خبرنگاران در شعب اخذ رأی با ستاد انتخابات کشور، اظهار داشت: این امر نشان دهنده شفافیت روند برگزاری انتخابات است.

وی با بیان اینکه برگزاری انتخابات به طور عمده در مدارس و مساجد شهرستانها است، اضافه کرد: اداراتی هم که محل برگزاری انتخابات است تا زمان شمارش کامل آراء با هماهنگی فرمانداری ها تعطیل خواهد بود.

در این جلسه فرماندار شهرستان خوروبیابانک از طریق ارتباط ویدئو کنفراس به ارائه گزارش پرداخت و از آمادگی کامل ستاد انتخابات شهرستان خوروبیابانک وتجهیز کامل شعب انتخاباتی خبر داد.

در ادامه جلسه معاون اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مركز اصفهان، رئیس كمیته تبلیغات، رئیس كمیته فناوری و مسئول كمیته آموزش هر كدام در حیطه وظایف محوله گزارشاتی ارائه نمودند.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر