کد خبر: 810 A

امام جمعه آران و بیدگل:

هدف از هم پیمانی برخی حكام دست نشانده عرب با كشورهای استكباری غربی، تسخیر سنگر جبهه مقاومت اسلامی در منطقه خاورمیانه و مغلوب كردن آن است.

ایلنا - آران و بیدگل: امام جمعه آران و بیدگل گفت: هدف از هم پیمانی برخی حكام دست نشانده عرب با كشورهای استكباری غربی، تسخیر سنگر جبهه مقاومت اسلامی در منطقه خاورمیانه و مغلوب كردن آن است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در آران وبیدگل، حجت الاسلام « سید محمد موسوی » در جمع مردم روستای « محمدآباد» از توابع بخش « كویرات » این شهرستان با اعلام این مطلب اظهار داشت: در عصر حاضر حاكمانی همچون معاویه بر بسیاری از جوامع اسلامی حكومت می كنند.

وی افزود: در زمان حكومت معاویه، حاكمان ادعای اسلام داشتند، نماز می خواندند و مردم را به تقوا دعوت می كردند اما در باطن افرادی آلوده و ناپاك بودند.

وی خاطرنشان كرد: در زمان حاضر نیز حكامی همچون آل سعود و آل خلیفه با نام اسلام كارهایی را انجام می دهند كه بطور كامل خلاف اصول اسلامی و در حقیقت آنها عقبه استكبار در جوامع اسلامی هستند.

موسوی با اشاره به اینكه برخی افراد نیز در مقابل نظام جمهوری اسلامی همچون « ناكثین» در زمان حضرت امام علی(ع) عمل كردند، گفت: ناكثین بخش قابل توجهی از زندگیشان را در ركاب مولای متقیان حضرت امیرالمومنین (ع) شمشیر زدند اما عاقبت در مقابل ایشان ایستادند.

به گفته وی، بسیاری از افراد پیش از انقلاب اسلامی و پس از آن و حتی در دوران هشت سال دفاع مقدس، نقش داشتند اما در بزنگاه ها، با فتنه مقابلاین نظام مقدس قد علم كردند.

امام جمعه آران و بیدگل با بیان اینكه برخی نیز همچون خوارج در زمان حضرت علی(ع) عمل می كنند،تصریح كرد: این افراد فقط ظاهر اسلام را می بینند اما از حقیقت و باطن آن بی خبر و گرفتار افراط و تفریط هستند.

وی افزود: در عصر حاضر نیز وهابیت در حجاز، پاكستان و افغانستان همچون خوارج در زمان حیات حضرت امام علی(ع) عمل می كنند.

پایان پیام

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر