کد خبر: 82218 A

رئیس اداره گازمنطقه شرق اصفهان خبرداد:

میزان کنتورخوانی مجدد به کمتراز 5 درصد و اصلاح قبوض نیز به زیر یک درصد رسیده درحالی که این آمار در گذشته دو برابرمیزان فعلی بود.

ایلنا: رئیس اداره گازمنطقه شرق اصفهان یکی از اولویت‌های مهم این شرکت را جمع آوری شیرهای گاز پیاده روهای سطح شهر اعلام کرد و گفت: سال گذشته حدود ۲ هزار و ۳۰۰ مورد از این شیرهای گاز جمع آوری شد و حدود ۲ هزار مورد باقی مانده نیزتا پایان امسال در دستور کار قرار دارد.

به گزارش ایلنا، حمیدرضا جلوان، محدوده جغرافیایی این منطقه را از کناره‌های شمالی رودخانه زاینده رود - خیابان چهار باغ عباسی شروع و تا خورزوق و اتوبان آقا بابایی دانست و افزود: این اداره گاز ۵ منطقه شهرداری از جمله مناطق ۳، ۴، ۱۰، ۷ و ۱۴ را تحت پوشش دارد.

وی بیش از ۱۷۳ هزار مشترک را زیر پوشش این اداره گاز برشمرد و تصریح کرد: همچون نواحی دیگر فعالیت‌های اشتراک پذیری، نصب انشعابات، انتقال خطوط گاز، تعمیرات، امداد رسانی، قرائت کنتور و تکمیل لیست‌های سفید کنتور خوانی (صدور قبض و توزیع) را نیز در چهارچوب وظایف خود داریم.

رئیس اداره گازمنطقه شرق اصفهان با اشاره به حجم بالای مشترکین و میزان بسیار بالای مراجعات ارباب رجوع در این منطقه گفت: خوشبختانه این آمار، سال گذشته با استفاده از تلفن گویا حدود ۶درصد نسبت به سال ۹۰ کاهش یافت به طوری که سال گذشته ۱۰ هزار و ۵۶۰ ارباب رجوع به این اداره مراجعه کردند که بیش از ۹۹ درصد این مراجعات پاسخگویی و با رضایت مشترکین همراه بوده است.

وی، کنترل بر نحوه قرائت و توزیع قبوض گاز با استفاده از دستگاه‌های ویژه را موجب کاهش مراجعات حضوری مردم دانست و افزود: میزان کنتورخوانی مجدد به کمتراز ۵ در صد و اصلاح قبوض نیز به زیر یک درصد رسیده در حالی که این آمار در گذشته دو برابرمیزان فعلی بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر