کد خبر: 82671 A

در هفته گذشته رخ داد؛

این میزان مواد غذایی و بهداشتی به مدت شش ماه از دی ماه 1391 تا اواسط خرداد ماه 1392 جمع آوری شده است.

ایلنا: مسئول واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت و درمان شهرستان سمیرم گفت: در هفته گذشته و به همت بازرسین بهداشت و درمان شهرستان سمیرم هزار و پانصد کیلوگرم مواد غذائی و بهداشتی تاریخ گذشته و فاسد منهدم و معدوم شد.

اکبر طغرائی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در سمیرم اظهار داشت: در هر سال تعداد مراحل معدوم سازی مواد غذائی و بهداشتی فاسد و تاریخ گذشته را میزان جمع آوری مواد تعیین می کند.

وی از معدوم سازی هزار و پانصد کیلوگرم مواد غذائی و بهداشتی تاریخ گذشته و فاسد در جایگاه دفن زباله خبر داد و افزود: این میزان به مدت شش ماه از دی ماه 1391 تا اواسط خرداد ماه 1392 جمع آوری شده است.

مسئول واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت و درمان شهرستان سمیرم مواد غذائی آرایش بهداشتی آشامیدنی را عمده ترین موادی دانست که با شناسائی و جمع آوری به دستور دادستان، نماینده دادگستری و نماینده مرکز بهداشت و درمان شهرستان سمیرم معدوم و منهدم شد.

وی جمع آوری مواد فاسد و از تاریخ گذشته غیر مجاز و غیر قابل مصرف از مراکز تولید و توزیع را در راستای ارتقای سطح سلامت جامعه هدف بیان کرد و گفت: این برنامه همچون دوره های قبل به صورت ضربتی، در راستای اصلاح الگوی مصرف و تحقق شعار سال بوده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر