کد خبر: 83140 A

امید است این اعتماد مردمی به عنوان یک پشتوانه عظیم برای ایشان، زمینه ساز ترقی، پیشرفت و آبادانی کشور عزیز ایران اسلامی باشد.

ایلنا: مدیرعامل ذوب آهن اصفهان برای رئیس جمهور منتخب پیام تبریكی صادر كرد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، متن پیام بشرح زیر است: 

فهیم و همیشه در صحنه ایران اسلامی یک بار دیگر در صفوف فشرده که چشم جهانیان را به خود خیره نمود، با حضور در پای صندوق‌های رأی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، برگ زرین دیگری را بر دفتر پرافتخار تاریخ انقلاب اسلامی و حماسه‌های بزرگ خود افزودند و یکی از به یاد ماندنی‌ترین صحنه‌های انسجام و همبستگی دینی و ملی خود را به نمایش گذاشتند.

 ضمن عرض تبریک به جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای دکتر حسن روحانی به خاطر کسب اعتماد ملت بزرگ ایران برای تصدی مقام ریاست جمهوری، از حضور گسترده مردم هوشیار و انقلابی ایران اسلامی و خلق حماسه سیاسی خالصانه تشکر و قدردانی نموده و توفیقات روز افزون برای رئیس جمهور منتخب و محترم را در هدایت دستگاه اجرایی کشور با استعانت از خداوند متعال و در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری آرزو می‌نماییم. امید است این اعتماد مردمی به عنوان یک پشتوانه عظیم برای ایشان، زمینه ساز ترقی، پیشرفت و آبادانی کشور عزیز ایران اسلامی باشد. با ایمان و اعتقاد راسخ به اراده یکایک هموطنان، اطمینان داریم اهداف بلند حماسه اقتصادی نیز محقق خواهد شد و مهد ایران زمین همچنان در مجد و عظمت باقی خواهد ماند.

اردشیر سعد محمدی

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان

ذوب اهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر