کد خبر: 84408 A

در استان اصفهان رخ داد:

بیشترین مصدومین حوادث کار در ماه گذشته در گروه سنی 20 تا 40 سال و بیشترین علت درخواست کمک بعد از برخورد جسم با فرد، بیماری‌ها، سقوط از ارتفاع بوده است.

ایلنا: رئیس اداره اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان اصفهان از اعزام واحدهای امدادی اورژانس به محل وقوع 123 حادثه شغلی در ماه گذشته خبر داد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، دکتر حمیدرضا نیکنام افزود: واحدهای امدادی اورژانس 115 با حضور بر بالین 27 بیمار و مصدوم به صورت سرپایی به آنان خدمات رسانی كرده و در 97 مورد دیگر حادثه دیدگان را ضمن انجام اقدامات پیش بیمارستانی با آمبولانس‌های 115به بیمارستان منتقل كردند.

وی بیشترین مصدومین حوادث کار در ماه گذشته را در گروه سنی 20 تا 40 سال دانست و تاکید کرد: بیشترین علت درخواست کمک بعد از برخورد جسم با فرد، بیماری‌ها، سقوط از ارتفاع بوده است.

رئیس اداره اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان اصفهان با اشاره به وقوع 115 مورد حادثه کار برای مردان و 5 مورد برای زنان گفت: 17مورد برخورد جسم با فرد، 45 مورد بیماری، 17 مورد سقوط از ارتفاع، 19 مورد ریختن شی روی فرد و 5 مورد سوختگی علت‌های شایع امدادخواهی از اورژانس پیش بیمارستانی 115 بوده است.

وقوع 123 حادثه کار در یک ماه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر