کد خبر: 84937 A

روابط عمومی اداره کل تعاون کارو رفاه اجتماعی استان اصفهان خبر داد:

این جشنواره مانند جشنواره‌های قبلی طی فراخوان عمومی و حضور سراسری تعاونی‌ها در شهریور ماه سال جاری در سطح ملی در تهران برگزار خواهد شد.

ایلنا: روابط عمومی اداره کل تعاون کارو رفاه اجتماعی استان اصفهان اعلام کرد اعضای کارگروه جشنواره تعاونی‌های بر‌تر مشخص شدند.
به گزارش ایلنا از اصفهان، مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان به عنوان رئیس کارگروه جشنواره تعاونی‌های بر‌تر استان اصفهان هدف از برگزاری هشتمین جشنواره تعاونی‌های بر‌تر سال ۱۳۹۲ را شناسایی و معرفی الگوهای بر‌تر بخش تعاون و فراهم نمودن زمینه‌های گسترش و ارتقای روحیه تعاونی بخش‌های مختلف اقتصادی دانست.
وی در خصوص نحوه برگزاری جشنواره تعاونی‌های بر‌تر سال جاری گفت: این جشنواره مانند جشنواره‌های قبلی طی فراخوان عمومی و حضور سراسری تعاونی‌ها در شهریور ماه سال جاری در سطح ملی در تهران برگزار خواهد گردید در استان اصفهان نیز کمیته‌های تخصصی علمی و اجرایی تشکیل شده و این جشنواره در سطح استان در هفته تعاون برگزار می‌شود.
غلامعلی قادری در پایان در خصوص شرایط تعاونی‌های بر‌تر گفت: تعاونی بر‌تر به تعاونی‌هایی گفته می‌شود که ضمن رعایت الزامات قانونی مرتبط و اختصاصی در هر گرایش، در رشته فعالیت خود نسبت به سایر تعاونی‌های هم‌رشته و نیز بر اساس شاخص‌های عمومی و اختصاصی بخش‌های اقتصادی و عمومی از وضعیت مطلوب و قابل قبول جامعه و بالاتری نسبت به سایرین برخوردار است.

روابط عمومی اداره کل تعاون کارو رفاه اجتماعی استان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر